Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy 19...

Mit szóltok hozzá, hogy 19 millárd Ft-ba kerül a 2011-es népszámlálás? Mi kerül ezen ennyibe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen..Pont most akartam feltenni9 ezzel kapcsiban egy kérdést.Miért van erre szükség?Már régebben volt ilyen,biztos meglehet saccolni hogy mennyi volt a születés halálozás stb mert nyilvántartják..A másik meg mi közük hozzá,hogy hogyan kivel mivel élek és még jobbnál jobb kérdések..nincs pénz de 19 milliárd van ...felháborító ez az egész..ha lehetne ellene tiltakozni aláírásgyűjtés stb én benne lennék.A másik meg a politikusoknak nem kell beszámolni hogy milyen körülmények között élnek,mennyitt ér a rózsadombi luxusingatlanuk,mennyit ér a luxusautójuk,mennyit költenek stb.ennek a 19 milliárdnak is mi isszuk meg a levét,mert valahol maj be kell hozni ezt az összeget.
2011. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

19:10


"Miért van erre szükség?"


Igazad van, a kormányzatnak semmi szüksége nincs rá, hogy statisztikai adatokkal rendelkezzen az országról :)))


Néha megrémülök, hogy mekkora hülyékkel vagyok összezárva ebben az országban. A sok tipikus kádárista "kisemberrel".

2011. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

"Mit szóltok hozzá, hogy 19 millárd Ft-ba kerül a 2011-es népszámlálás? Mi kerül ezen ennyibe?"


Hívd fel a KSH-t, és kérdezősködj.


Egyébként gondolom ugyanaz, mint ami átszámítva 90 mrd forintba került a legutóbbi ausztrál, vagy 149 mrd forintba került a legutóbbi brit népszámláláson.

2011. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
19:41 lehet neked van igazad...ha nem tudnád már volt 1990-ben és 2001-ben is népszámlálás.Szükség van rá,de 19 milliárdért nekem inkább ne csináljanak semmit,és ne kérdezősködjenek részletesen pl.milyen az anyagi helyzetem,a jövedelmem mennyi és még hasonlók..utánanézhetnek kórházakban halálozásnak,születésnek hozzáadják a régebbi adatokhoz és lehet kevesebb lenne,másrészt Mo.-nak most ez tényleg nagyon hiányzik..utána lehet nézni más országokban hogyan miképeen mennyiért és hány évente tartanak ilyet..
2011. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Valakik megint jól keresnek rajta. (Nem a számlálóbiztos.)
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

19:41


Attól mert neked ez a véleményed másnak pedig az,még nem kell lehülyézni a másikat.Mindenki saját magából indul ki.

2011. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Néha megrémülök, hogy mekkora hülyékkel vagyok összezárva ebben az országban. A sok tipikus kádárista "kisemberrel".


1.Nem éltél a Kádár rendszerben ezek szerint,de tény hogy abban az időben mindenkinek volt munkahelye(gyárak ahol dolgozhattak az emberek)még a kis ember is jól érezte maagát el tudtak menni családostúl étterembe stb


2 A mai rendszerben nincs munkalehetőség,minimálbérből család mellett örülhetsz ha tudsz valamit enni..


Meg lehet kérdezni hogy ki melyik rendszert szeretné jobban.

2011. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

20:10


"Szükség van rá,de 19 milliárdért nekem inkább ne csináljanak semmit"


Nem is neked csinálják, tökfej. Az országnak van rá szüksége.


És ennyibe kerül. Amint látod, külföldön sem olcsóbb mulatság.

2011. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Valamit ki kell találni az újabb lopási lehetőségek érdekében!
2011. szept. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

20:29

Mindenkinek volt munkahelye, hivatalosan nem volt munkanélküli az országban egy időben, az más kérdés, hogy az emberek szakképzettek voltak-e, azt csinálták-e amihez értettek, és igazából volt-e munka. Érdemes megnézni a Magyar retro c. dokfilmet.

2011. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!