Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed szerint a történelm...

Véleményed szerint a történelmünk során, melyik magyar politikus ártott a legjobban az országnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
54%
"Kolopele, Te vagy az, aki nem dolgozott abban a rendszerben, és nem lehetsz több 18-nál." 1961 - ben születtem, próbáld meg kiszámolni hány éves vagyok. Csak azt ne mondd hogy még nem találkoztál a válaszaim egy részével. Persze, én nem dolgoztam a Kádár rendszerben....................... Mi lenne ha előbb tájékozódnál, azután löknéd a hülyeségeidet?
2011. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
85%
Toma 44 Ha bűnbakot akarunk találni, lehet, hogy,a kutatgatás alatt rájövünk arra, hogy mi a nép is büntetést érdemelnénk."Rákosi" 1953-tol 56.olyan szegénységben sodorta az országot, hogy mi az akkori gyerekek sírva feküdtünk és sírva keltünk az éhségtől."Kádár" egy egyszerű munkás ember aki Csepelen dolgozott mint esztergályos. megteremtette a mezőgazdasági és ipari egyensúlyt, és ezzel rövid idő alatt megszüntette a szegénységet.Mindenkinek dolgozni kellett! ez azt jelentette,hogy aki nem dolgozott( KMK)azt megbüntették.Ma nem kötelező dolgozni és még pénzt is adnak a munkanélkülinek. Ám ő is hozott rossz döntéseket Pld az oktatás területén . 1980-as éveiben nem vette észre, hogy körülötte klikkesedik valami és az oktatás mint a fő iskolák és egyetemekre járók ingyen taníttatása milyen veszélyekkel járnak. Ugyan is azoknak akik akkoriban végeztek és politikusokká és más más a társadalom elitjeikké váltak azoknak mi a Munkás osztály fizette a tanulmányait. ezek volta a hibái a kádár korszaknak.1990- több olyan embert mi neveztünk ki akik tönkre tették ez országot nem lehet a rosszak között választani mert mind az. Én csak azt tudom, hogy ki volt a legjobb az aki kenyeret tett az éhezők asztalára, munkával és tiszta erkölccsel biztosította a munkás osztálynak a jövőt.
2011. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
35%

I.


1. Lopcsány

2. Kurcsány

3. Bukcsány

4. Csótány

5. Fletkány

6. Furcsány

7. Gyurcsánescu

8. Gyurcsótány

9. Ocsmány Feco

10.Öszödi rém

11.Pápai pléh-boy

12.Franco Böszme

13.Altus Fleto

14.Gennycsány

15.GyurCsalány

16.Hantás Fletó

17.Qrmányfű Gennycsány


+ Nemzet poloskája Szilvásy

Fleto



II.


1. Vona

2. Morvai

3. Novák Előd

2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
72%
Kártékonysági verseny ? No ez érdekes... Sokan foglalkoztak Kádárral pro és kontra. 2000-ben ha jól emlékszem, az RTL klub megrendezte az "évezred legnépszerűbb embere" versenyét.Kádár futott be harmadiknak s az akkori Fidesz kormány, mivel nem hitt a szemének, a saját közvélemény kutató portálján megismételte a felmérést. Ismét Kádár lett a harmadik ! Nos, azóta győzött a sulykolt demagógia, illetve némi nemzedék váltás is történt... Én az elsőtől az utolsó órájáig végig éltem a Kádár érát. A sors akaratából szinte legalulról és majdnem legfelülről is alkalmam nyílt felmérni társadalmi struktúráját is....( Nem vezetőként !!) Megfelelő képzettségem is akadt az objektív értékítélethez.. Tudjátok, aki annyi rendszerváltást átélt, mint én, az egészen biztosan a "helyén" fogja értékelni Kádárt. Az ő idejében Horthyt kellett gyaláznunk, de ott voltak a szüleink az ő személyes tapasztalataikkal..! Nos úgy látom ma már a következő szakaszba léptünk, s a magok kezdenek kicsírázni.. Valamit biztosan állíthatok ennyi évvel a hátam mögött: A mai, 21 éve regnáló rendszer Kádár bokájáig sem ér fel ! Pedig de szidtuk akkoriban magunk között !
2011. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim válasza:
75%
Melyik nem???
2011. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 Zikkálj válasza:
31%
Szent István
2011. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 Netty666 válasza:
57%

Na igen .... :) Melyik nem? :)

Szerintem Gyurcsány! Biztos hogy túl tett sok nagy kutyán.....mocskos kommun....ta

2011. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim válasza:
70%
Lehet hogy durván hangzik de, mo..nak két ember volt nagy kárára. Mátyás király és Szapolyai J. Mátyás azért mert bár megtehette volna ő inkább Bécs ellen hadakozott ahelyett hogy a törököt zargatta volna el a balkánról. A másik pedig az összefogás helyett kétszínüen hol az egyik hol a másik ellenségnél kereste a seggnyalás lehetőségét...
2011. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim válasza:
41%
MINDEGGYIK ÁRTOTT ÉS ÁRTANI IS FOG AMIG KI NEM PUSZTITJÁK A NÉPET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim válasza:
47%

Orbán Viktor.

Sajna egy pszichológiai értelemben vett elmebeteg irányítja az országot...

2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!