Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes volna-e Kertész Ákosnak...

Helyes volna-e Kertész Ákosnak nem csak a kitüntetéseit, és díszpolgári címét visszavonni, vagy még helyesebb lenne az állímpolgárságától megfosztani, és (vagy) kiutasítani Magyarországról?

Figyelt kérdés

Ez után a kijelentés után:


"A magyar „genetikusan alattvaló”, „se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar” – írta az Amerikai Népszavában Kertész Ákos Kossuth-díjas író. A Gyurcsány Ferenc támogatójának számító Kertész szerint „a második világháború borzalmaiért, a holokausztért egyedül a magyar a felelős”.


Mert vannak a magyar mentalitásnak problémái, hiányosságai amelyekkel szembe kell nézni, de ilyen elemi gyűlölettől fűtött, eleve tudománytalan és ostoba kijelentés után szerintem nincsen helye Magyarországon.

Elképesztő, hogy ennek az országnak ilyen "értelmiségi" akár csak megtűrt is lehet.


2011. szept. 3. 13:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted az nem gyűlöletkeltés, amikor egy közösséget „genetikusan alattvaló”-nak neveznek?


De ha én írnék egy cikket, amiben azt írnám, hogy a zsidók/cigányok/románok (helyettesíts be bármit ami tetszik) genetikai selejtek, se dolgozni, se tanulni nem tudnak és nem is akarnak és az ország jelenlegi rossz sorsáért egyedül ők a felelősek, az nem uszítana gyűlöletre? Elvégre alsóbbrendűnek, sőt, bűnösnek nevezem őket. Egy rossz dolog bűnbakjává, így mások gyűlöletének céltáblájává teszem őket. Szerinted meddig úsznám meg feljelentés nélkül?

2011. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Ha az egész levelet olvastátok volna, tudnátok, hogy a "a második világháború borzalmaiért, a holokausztért egyedül a magyar a felelős" idézet előtt/után elmondja, hogy a német nép már nem felelős, mert megbánást stb. tanúsítottak.

"A magyar „genetikusan alattvaló”", ez egy baromság, de amúgy sajnos sok dologban igaza van :(

2011. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Érdekes módon, ha én azt állítanám, hogy minden zsidó születetten uzsorásnak születik, és egyik sem semmiféle fizikai, vagy szakmunkában rész venni, akkor rögtön "antiszemitizmust" kiáltanának sokan.

Ezek a kijelentések nem tartoznak akkor az "antimagyarizmus" körébe?

2011. szept. 3. 14:28
 14/26 Problem2 ***** válasza:
85%

Azért durva ,hogy vannak olyanok ,akik ezt a semmire kellőt még védik is mint pl:rejehw.

"Szinte az egész írása arról szól hogy a magyarok mekkora fasiszták ,mert a baloldal egyre jobban háttérbe szorul.Meg semmire kellő tanulatlan nép".

Hát a jó kur.va any.át az!Nem venném el az állampolgárságát ,de az összes címét szó nélkül elvenném!Mit képzel ez magáról??:S

2011. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

> nagyon nem fér bele a szólásszabadságba


Ez tkp. nem is szólásszabadság kérdése, hanem egyszerűen fajgyalázás. Amikor egy zsidó jó pontot akar szerezni (jaj de sokan voltunk '48-ban), akkor magyar. Amikor kritizál, akkor nem magyar, sőt becsmérli kegyetlenül.

Csoda, hogy a gerinctelent mindenki utálja ?

2011. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Én megfosztanám. A cikk elolvasása után megnéztem a kitüntetéseit és ledöbbentem. Egy ilyen embernek Hazám-díjat!? Köztársasági Érdemrendet? Budapesti díszpolgárságot?

Ki lesz a következő aki ezeket megkapja? Ján Slota?

2011. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%

Emberek. Olvastátok az egész szöveget? Mert csak a szövegkörnyezetből kiragadott mondatokon lovagoltok!


Az egész szöveg együtt más értelmet nyer! Ócska, szélsőségesek által használt trükk, kiragadni egy mondatot a kontextusból és azt más színben feltüntetni!


Áh, de persze egyiktők sem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa, mert gondolkodni az csak olyan piszok ,,zsidó trükk" az igaz magyar nem gondolkodik csak jó hangosan ordít és büfög a kannás bortól!

2011. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Problem2 ***** válasza:
69%
Dantes: én személy szerint elolvastam az egész förmedvényt ,de ha elolvasnák akkor sem változna a véleményük ,sőt!!Ezek a mondatok magáért beszélnek.Aki ilyen szavakkal gyaláz egy adott nemzetet ,az a minimum ,hogy megfosztják a címeitől vagy talán még rosszabbat is tesznek vele.
2011. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 escrogar ***** válasza:
90%
érdemeitől megfosztani, Kossuth téren kalodában megalázni.
2011. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%

"Egyébként meg Kertész Ákos semmit olyat nem mondott ami nem igaz"


Szóval mi mindannyian, te, én, az öreganyám, a még meg se született gyermekeim mind felelősek a vagyunk a holokausztért, érzelmi szintünk egy állatéval ér fel és genetikailag alattvalók vagyunk. Elmész ám te valahova Dantes. Igen biztos tizenéves netnáci vagyok, de te egy idióta vagy. El olvastam az egész szöveget de nem tudnék mondani egy mondatot se ami megállná a helyét. Ostoba vagy!

2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!