Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes "nemzeti érzelműek" olyan mélyre süllyedtek a pesszimizmusukban, hogy aggresszíven reagálnak, ha valaki pozitív tényeket közöl Magyarországról? Hát ilyen példát kell mutatni a fejlődés, a jövő érdekében?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
példát kérünk
2011. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__227..


Lepontozták 15%-ra a pozitív véleményt

2011. okt. 8. 22:22
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én meg pont úgy vettem észre, hogy a nemzeti érzelműek gondolkodnak pozitívan. Legalábbis nem az ő mondataik szoktak úgy kezdődni, hogy "úgysem".
2011. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Amit te linkelsz, az nem pozitív vélemény.
2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Amit te linkelsz, az nem pozitív vélemény."


Csak a nyugatellenes, fejlődésellenes, világellenes Don Quijote-szerű jobbikosoknak nem pozitív vélemény.

2011. okt. 8. 22:24
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

"Amit te linkelsz, az nem pozitív vélemény."


Csak a nyugatellenes, fejlődésellenes, világellenes Don Quijote-szerű jobbikosoknak nem pozitív vélemény.



Sajnos nem a Jobbikosok számára, hanem az épeszüek számára. Ugyanis ha neked az vigasz hogy afrikában rosszabbúl élnek a zuluk mint itt az Eu ban mi az neked kellemetlen. Egyszerüen a te optimizmusod a szomszéd tehene effektuson apalszik, és azzal nyugtatod és vezeted magad félre hogy van ahol rosszabb. Csak hogy a tényeket ferdíted el nem is kicsit, hiszen almát kkörtével hasonlítassz. Légy reálisabb és nem lesznek példáid, hogy mi is jó abban ami itt 22 éve folyik!

2011. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok se nyugatellenes, se fejlődésellenes, se világellenes Don Quijote-szerű jobbikos.


Nekem nem pozitív az, hogy világon hanyadikak vagyunk, ha a régió vezető országából az utolsóvá süllyedtünk.


Nem pozitív az, hogy lehet kapni nyugati termékeket, ha nincs pénzem rá.


Nem pozitív az, hogy az Unió tagjai lettünk, mert csak az olcsó munkaerő kizsákmányolásának célpontjává váltunk ezáltal.


Nem pozitív az, hogy jobban állunk mint Ukrajna, mert egy nyomortelep az az ország.


Ezek nem pozitívumok! Holnap majd annak kell örülni, hogy van levegő?

2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Te egy szűklátókörű, vakoptimista farok vagy kérdező.

Menj el látókört tágítani és gondolkodj el a világ működésén, akkor rájösz majd, hogy is állnak a dolgok.


Tipikusan az a fajta vagy, akinek verik a fejét egy karóval, de csak áll ás mélán vigyorog, mint a tejbetök.

2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
*és
2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Problem2 ***** válasza:
93%

Azért nem vagyunk pozitívak ,mert mi Magyarok (nem tudom hogy van ez külföldön) ,mindig valamihez viszonyítunk.Pl. 100 éve milyen jó volt mert akkor bla,bla,bla.

Meg kell jegyeznem ,hogy 100 éve tényleg jobb volt itthon élni.Mindenkinek meg volt a maga helye ,nem volt káosz.Viszonylagos béke uralkodott.Mi van most?Káosz a köbön ,a hülye lett népszerű ,okos a megvetett.Persze fejlettebbek vagyunk ,mint 100 éve ,de erkölcsiségben sokkal jobban visszaestünk.

2011. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!