Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csintalan Sándornak felnyílt...

Csintalan Sándornak felnyílt végre a szeme?

Figyelt kérdés
Már nincs a Hírtv-n a műsora, rájött, kiket szolgált?
2011. szept. 3. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak megunta az ostoba, minden hülyeséget összehordó, unatkozó nyugdíjasok hallgatását.
2011. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Az MSZP-t már megjárta.A Fideszbe is bekukantott egy pár évre.Most lehet a Jobbik vagy az LMP következik ennek az elvtelen köpönyegforgató patkánynak a vándorlási listáján.
2011. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg most merre jár? Én se látom mostanában. Lehet h átment az ECHO-z?
2011. szept. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Kirakták, mert már tényleg botrányosan feltűnő volt az, hogy mindenkit kikapcsolt, aki egy picit is bírálta a Fideszt.
2011. szept. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Na végre!
2011. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen úgy gondolom, mint a 00.39. De azért érdekelne a háttér, ha valaki tudná. Elküldték, magától ment, mi/ki lett helyette?
2011. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

ma 07:36

az előbb írtam le: kirakták, mert tényleg nem engedett senkit szóhoz jutni, túl "türelmetlen" volt a betelefonálókkal szemben.

Most azt hiszem valami nőci van helyette.

Eddig sem néztem túl sokat, ha néztem akkor is inkább röhögtem rajta.

2011. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
OK, olvastam, amit írtál, csak az nem jött le, hogy tudod is, vagy csak így gondolod. Egyébként tényleg botrányos volt már a vége felé, 5 emberből 4-gyel összeveszett, kinyomta. Olyan volt, mint egy hisztis, klimaxos nő. Én is röhögtem rajta pár percig, aztán továbbkapcsoltam. De olyan ritkán néztem, hogy észre sem vettem a váltást. Majd rápillantok az utódára holnap.
2011. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem teték ki, csak szabadságon van !


Mindíg egy férfi a pumukli vagy ez a nő helyettesíti. Megvan a címe a hír tv nél is, nem vették le. [link]


A wikiben is ez van politikus, televíziós műsorvezető. Jelenleg a Hír TV-nél dolgozik


[link]


Hosszan nyaral, hogy aztán újjúlt erővel vegye fel a harcot a trollokkal :D

2011. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Most már teljesen meg vagyok zavarodva. Sejtettem én, hogy egy ekkora ikont nem tesznek csak úgy ki. A maga módján mégiscsak szolgálja a Pártot.
2011. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!