Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HírTV nézők! Titeket nem...

HírTV nézők! Titeket nem zavar Csintalan Sándor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

de hogy nem


egy előző rendszerből szabadult fél hülye

2010. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon rühellem a patkányt.

Aki nem matyó hímzi a Fidesz nevét a telefonba, azt egyszerűen nem hagyja szóhoz jutni. Komolyan idegesítő egy dagadt potrohos féreg.

2010. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavar, mert nem nézem a betelefonálós műsorát.
2010. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy egy ilyen Csintalan kaliberű ember hogy kerülhetett be a HírTVbe... Amúgy azt megfigyeltem, hogy amikor a Szilveszter van bent valahogy másabbak a betelefonálók is.
2010. ápr. 2. 00:19
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Minden nap meg kéne verni 3szor ! Undorító antimagyar patkány...
2010. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Legalább nevetni lehet rajta

ahogy alszik a műsorban

2010. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


akinek nem képes érvelni, az verekszik és ezzel állítja ki magáról a szegénységi bizonyítványát.


különben egyik betelefonálósat sem szeretem (atv, hirTv, echo), mert mindegyik műsörvezető manipulálni akar és szerintem nem ez lenne a feladata. a betelefonálóknak kellene véleményt nyilvánítani és nem a műsorvezetőnek. a műsorvezetőnek csak semlegesen kérdeznie kellene.

2010. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én se, csak ma délután/este volt hozzá szerencsém. A hányinger kerülgetett. Az az ember nem tud viselkedni. Folyamatosan beleugat a másik mondókájába, bealszik, könyököl, puffog stb...
2010. ápr. 2. 00:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tiszteli a betelefonálóit (vajon miért), örülhetnek azok, akikre nem "vágja le" a telefont azonnal...:))
2010. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
már-már egyenértékű színvonal a telejósdával xD
2010. ápr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!