Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit teszel az ország, nemzet...

Mit teszel az ország, nemzet pozitív jövője érdekében?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha válaszolsz, a kérdésre válaszolj, ne itt beszélgess, vitatkozz!

Inkább legyen kevesebb válasz, de a kérdésre érkezzen!


2011. szept. 5. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Reggel bemegyek dolgozni.
2011. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
tanulok. és majd ha kell, adózok. kérdező, te? (csak úgy kérdem, semmi fennhéjázás vagy ilyesmi)
2011. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Értékteremtő munkát végzek mint nagyvállalkozó, lassan 200 embernek adok biztos megélhetést a folyamatos fejlesztéseimnek köszönhetően igen magas fizetéssel,rengeteg adót és járulékot fizetek be az államnak magam és a dolgozók után. Mindezt tisztességes úton. Amint láthatod, le is vagyok miatta pontozva.
2011. szept. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
Gondolom, most lepontoztok, nem baj. Én prosti vagyok még jelenleg is. Külföldön dolgozom, 2 hét alatt 800.000-1.500.000 között keresek. Hát mondhatni csinos vagyok, több vendégem van naponta. Még 2 éve én is azt mondtam, hogy sohasem csinálnám, elég kevés férfi is volt az életemben, de belevágtam és nem bántam meg. Már van annyi pénzem, hogy lakást vegyek, és nem szűkölködöm, megveszem ami tetszik. De csak módjával, mert ezt a pénzt nem találom, hanem keményen megdolgozom érte. 1 hónap és természetessé válik a meló. Sokféle prosti van. Van aki keres költ és megint keres és költ. Valaki drogra költi. Na ezeket én semmibe nem veszem. De aki félreteszi a pénzt egy későbbi jobb élet reményében, az szerintem okosan csinálja ezt az érdekes melót.
2011. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alv!n ***** válasza:
72%

"Amint láthatod, le is vagyok miatta pontozva."


Kolopele..


Nem emiatt,hanem amilyen flegma,én "vagyok a valaki,ezt minden válaszban leírom",stílusban írsz.Ez a probléma.Szerintem,hogy mindig leírod ezt,komoly önértékelési problémáid lehetnek...

2011. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Egy átlagpolgár nem tud semmit tenni az ország jövője érdekében,mert ezt csak a politikusok tudnák megtenni.

Tanulhatsz,dolgozhatsz,fizethetsz adót,de attól még nem lesz jobb az ország jövője,ha a kormány ellopja a pénzünket.

Kolopele pedig játssza itt az eszét mindig. Most már lehet,hogy nagyon tisztességes vállalkozó,no de hogy indult el a Kádár-rendszerben?

2011. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

"Egy átlagpolgár nem tud semmit tenni az ország jövője érdekében, mert ezt csak a politikusok tudnák megtenni."


De tud tenni. Azt, amit lentebb leírtál. Tanulhatsz, dolgozhatsz, fizethetsz adót, alapíthatsz családot, hogy meglegyen a jövő generációja. De ennyi. Ez az átlagpolgár feladata, sem több és sem kevesebb és ebben igazad van.



"Tanulhatsz,dolgozhatsz,fizethetsz adót,de attól még nem lesz jobb az ország jövője,ha a kormány ellopja a pénzünket."


Ez is teljesen igaz. Hiába szakadsz meg a munkahelyeden, ha lenyúlják a pénzedet azok, akiknek egyébként a feladata lenne a magyar állam igazgatása, Magyarországnak, ennek a 93 030 km²-nyi területnek a vezetése és a rajta élő emberek számára a gondtalan, nyugodt és gyarapodó élet garantálása.


Ezt jelenleg nem teszik meg, csakis az élősködő, belőlünk és a munkánkból dőzsölő és minket másoknak kiszolgáló csoportosulás szerepét töltik be. Ellenük bármiféle lázadás és felkelés a magyar népnek nem csak joga, hanem kötelessége is (lenne).

2011. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Mézédes, finom Zöldséget, gyümölcsöt vásárolok a piacon magyar termelőktől. A boltban figyelek rá, hogy amennyire lehet, magyar gyártású terméket vegyek. Előnyben részesítem a magyar élelmiszerboltokat (CBA, Reál) a külföldiekkel szemben.


MOL-nál tankolom az autómat mindig.


Azt hiszem, ezeket teszem a magyar gazdaság érdekében, igaz, én csak egy kis porszem vagyok.

2011. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot teszek: próbálom az embereket, főleg a neten keresztül, mivel úgy többet elérek, felébreszteni, megpengetni bennük egy hangot, hogy gondolkozzanak, ébredjenek, kezdejenek másként gondolkozni, éljenek egészségesebben, szakadjanak ki a hétköznapokból. 63% is állok :D


A másik, hogy fejlesztem önmagam, amit szeretnék hasznosítania valamilyen formában. Nem hiszem, hogy ezaz ország 5 vagy 10 év múlva is ilyen lesz, én abban hiszek, egy egy nagy pozitív változás következik be, amire egy kicsi esély van is, majd azután a megszerzett tudást az emberek szolgálatába szeretném állítani.

2011. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ide fizetek adót.


Azért melózom, hogy családot alapíthassak és viszonylag jól éljek.

2011. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!