Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján döntitek el, hogy...

Mi alapján döntitek el, hogy kire szavaztok a választásokon?

Figyelt kérdés

Történelemből filozófiát vesszük, és szükségem lenne a segítségetekre!

Ti mi alapján választotok?


2011. szept. 7. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig a hiszékenységem hajt valamelyik párt felé.

Más is így van ezzel, csak ők nem vallják be.

2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

pártszimpátia lapján

a cilvil mozgalmat nem támogattam mert szövetkezett az mszpvel az lmpt pedig igen mert független társaságnak tűnnek

2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első válaszolónak a segítséget!
2011. szept. 7. 18:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak is a segítséget! :)
2011. szept. 7. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

18:39


Valami mély emberi igazságot érzek a szavaidban! :-)


Hát ha úgy vesszük, persze, mindenki a saját hiszékenységének az áldozata. Mindenki elhisz valamit, amit ígérgetnek neki, vagy azért hiszi el, mert szimpatikus neki aki ígérgeti.


Vagy nagyon szeretne valamit, és örömmel elhiszi, ha valaki azt ígéri, hogy úgy lesz...


Esetleg azt hiszi, hogy na ezután már jönni fog a Kánaán...


A komolyabbak elolvassák a pártok programjait, vitatkoznak is talán, majd szintén azt hiszik, hogy ettől aztán ismét feltámad a Pannon Puma...


Van aki azt hiszi, hogy a szép szólamok jelentenek is valamit...


De végülis igen, mindenki azért szavaz valakire, mert azt hiszi, hogy az jobb lesz, mint a másik.


Szerintem. Azaz én azt hiszem. :-)


Pedro

2011. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Pedro!

Neked is nagyon köszönöm a válaszodat!

2011. szept. 7. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mindenki elhisz valamit, amit ígérgetnek neki, vagy azért hiszi el, mert szimpatikus neki aki ígérgeti. "


Erről eszembe jut Orbán:

[link]

2011. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alapján döntök, hogy mennyire értek egyet egy adott párt programjával, illetve addigi -nem kampányidőszak alatti- megnyilvánulásaik alapján mennyire tartom őket kompetensnek, és mennyire érzek garanciát arra, hogy kormányra kerülésük esetén az általam preferált retorika, társadalmi párbeszéd, gazdaságpolitika, szolidaritás és nemzetközi képviselet teret nyerhet. Eddig egyetlen párt sem képviselte maradéktalanul az elképzeléseimet, de fel tudtam állítani egy rangsort 10 és 90% között, és a "befutóra" szavaztam.
2011. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meggyőződésem alapján döntök...ígérgetésekkel nem foglalkozom, nem szavazgatok hol ide, hol oda
2011. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

Sokat segítettetek!

2011. szept. 7. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!