Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesznek jövőre...

Szerintetek lesznek jövőre tüntetések a magyarországi analóg tévéadások eltörlése ellen?

Figyelt kérdés
Vidéken sok ember nem ismeri az internetet és régi analóg tévéje van. Az újságon kívül ez az egyetlen ablaka a világra, ha megszűnik az analóg tévé azzal kiszorulnak egy fontos információforrásból.
2011. szept. 8. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
A Junosztyot természetesen rá lehet kötni a dekóderre. Ha meg egy kicsit újabb a Junosztynál, akkor már nem kell hozzá dekóder. Amikor nálunk volt az átálás (SK) például a Tescoban fillérekért kilóra osztották a dekódereket.
2011. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Ebben az országban akkor se volt tüntetés, amikor a nyugdíjkorhatárt egy tollvonással 60-ról 65 évre emelték. Akkor se volt, amikor az áfát 20-ról 25-re. Ezek azért nagyobb dolgok, és ilyenekért más országokban százezrek mennének az utcára.


Adalékként még elmondanám, hogy Olaszországban 2010-ben volt a végleges digitális átállás. Minden polgár alanyi jogon igényelhetett a dekóder vásárlására egy bizonyos összeget (pontosan már nem emlékszem, mennyit). Én tömegközlekedési járműveken láttam, hogy ezt hirdették.

2011. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

"Személyes tapasztalat. Egyik rokonomnál nincs fürdőszoba, csak udvari WC, a házban 3 elektromos készülék van, villanykörte, hűtő és régi TV, pénz nincsen semmire csak időnként ételre."


Ez egy ember, ebből ne általánosíts. Ahogy már valaki írta, a falukban élő embereknek is pont ugyanolyan műszaki berendezései vannak, mint a városban élőknek.

2011. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
2012ben már nem kéne számolni pár százalékkal, főleg, mert németországban már a 3d-s tévéadást akarják bevezetni. a kor halad.
2011. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
94%
Létezik olyan szobaantenna, ami képes fogni a digitális adást! Nekem is ilyen van, párezer forintért lehet venni újonna egyet...
2011. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező, én sofőrként elég rendesen bejártam már az ország legeldugottabb csücskeit is. De az utóbbi tíz évben nemigen láttam olyan falut ahol ne lett volna minimum a házak felén parabola antenna.

Azt azért gyanítom, hogy azt vidéken sem lavórnak használják, hogy a tyúkszemeit áztassa benne, pláne a tetón vagy a ház falán.

2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek tüntetések, de aligha ebből az okból.
2011. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Tüntetések, nem hiszem hogy lesznek, bár senki sem örül neki, de nem akkora horderejű a dolog, hogy ezért tüntetni kelljen. Legfeljebb nem nézünk tévét.


"Miből gondolod, hogy a "vidéki" embereknek Junoszty tévéje van?"


Mert a vidéki ember nem olyan hülye azért dobáljon ki évente egy tévét mert van egy újabb típus.

2011. szept. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Rajtunk röhögne a fél világ, ha emiatt az utcára vonulnának az emberek. Kérdező, hogy fordul meg ilyesmi a fejedben? Én ha megeröltetem magam, akkor se tudok ilyen baromságokkal előállni.
2011. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%

" Ahogy már valaki írta, a falukban élő embereknek is pont ugyanolyan műszaki berendezései vannak, mint a városban élőknek."


Soha ne hazudj, mert hiteltelenné tesz.


Egy falun élő.

2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!