Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell megalázni, dehonesz...

Miért kell megalázni, dehonesztáló kifejezéseket használni, és összeesküvés elméleteket szőni a politikai ellenfelek kapcsán?

Figyelt kérdés
Komolyan szükség van arra, hogy az mszp kommunista, a fidesz náci, az lmp zsidó liberális , a jobbik meg antiszemita gyűlölködő legyen? Magyarországon valójában nem arról folyik a vita, hogy a progresszív, vagy a proporcionális adózás az ideális, vagy milyen mértékben van szükség a szociális juttatásokra, vagy miféle oktatási koncepció kívánatos, hanem , hogy ki a náci, cigány , kommunista, zsidó, fasiszta, liberális, stb.... 20 éven keresztül ez ment, és jön most a példának okáért a jobbik, és megint elkezdődött a kommunistázás , a zsidózás , a cigányozás amikor ők elvileg meg akarják újítani a politikát. Ennek ellenére ugyan azt csinálják mint az elődeik, bűnbakokat keresnek. Azt meg végképp nem értem, hogy miért pártpreferenciáik alapján ítéljük meg az embereket? Annyira szánalmas ez az adok kapok játék, és kövezzetek meg érte, de szerintem az LMP az amelyik nem vesz részt ebben a baromságban. Kérdéses, hogy a gazdaság, és társadalompolitikai koncepcióik mennyire jók, de nem zsidóznak , komcsiznak, libsiznek, náciznak, és sértegetnek másokat.
2011. szept. 8. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
tudtam hogy megint ide tévedt egy MSZP-s.. -.-" mondjátok nem unjátok még?
2011. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy lesz aki nem olvassa végig a szöveget...... Mond nem feltűnő neked milyen sok mszp-s van a világon, a kétdimenziós tudatod nem riaszt, hogy ez elég fura így? Nem csak mszp és fidesz létezik cicabogár!
2011. szept. 8. 23:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy összesküvéselméletszerű tanmese szavazóknak:

[link]


És olyan jól esik. :D

2011. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
"Kérdéses, hogy a gazdaság, és társadalompolitikai koncepcióik mennyire jók" Éppen az a baj hogy ezek nem jók. Sem az lmp, sem a jobbik, sem az mszp programjában. Ahogy a jobbik sem ér semmit azzal hogy folyamatosan zsidózik meg cigányozik, úgy az lmp sem azzal ha nem zsidózik, nem cigányozik. Persze fura is lenne ha pont az lmp zsidózna. Nem ezekre kell építeni egy gazdaságot, ha kisebb hibákkal is, de a Fidesz jól végzi a dolgát. Gyűlölködő emberek meg mindig is lesznek, a lényeg hogy távol legyenek a parlament épületétől is lehetőleg.
2011. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A válaszok között ne számíts másra kérdező csak arra hogy "az én pártommal semmi baj nincsen, bezzeg a többi"...

Ne hogy azt hidd hogy bárkit is meg lehet itt győzni... Ide mindenki azért jár hogy a saját "okosságait" hajtogathassa. Én az életben nem olvastam itt olyanról hogy valaki a GyK-n írtak hatására megváltoztatta volna a nézeteit.

2011. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Ez így van. Nem lesz az ember köpönyegforgató, a % - om javítása miatt meg végképp nem lennék Fidesz pártiból hirtelen jobbikos, csak mert "megvilágosodtam". De ez így is van rendjén.
2011. szept. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:51


Kolopele megnyugodhatsz, hogy nem a fidesz pártiságod miatt vannak a válaszaid leszavazva, hanem mert annyit érnek amennyit.

Biztos jól esik a lelkiismeretednek ezt beadni, ad egyfajta megnyugvást számodra, de valójában csak becsapod magad vele. Kicsit olyan mint a vallás ;)

2011. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként benne van a kérdésedben a válasz. Túl logikusan gondolkodsz az itt a gond. "Magyarországon valójában nem arról folyik a vita, hogy a progresszív, vagy a proporcionális adózás az ideális..." Szerinted ebből a mondatból egy átlagember mit ért meg? Semmit. Ellenben zsidózni vagy fasisztázni mindenki tud. A pártvezetők pedig felismerték ezt, hogy csak így lehet az embereket megszólítani/elérni, és emiatt használják inkább a demagógiát, amit a legegyszerűbb ember is megért. Egy jó demagóg szótára nem áll pár száz szónál többől. És biztosíthatlak, hogy a közgazdasági alapfogalmak nincsenek közte. Nem véletlenül mondta azt Platón, hogy a demokrácia a csőcselék uralma...
2011. szept. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kolopelének igaza lenne,ha nem hinné,hogy a Fidesz jól csinálja a dolgát. Nagyon is rosszul csinálja,ő sem különb,mint a többi párt.

Valóban nem jó,hogy aki nem ért egyet a Fidesszel,azt mind MSZP-snek tartják. Tudomásul kellene venni végre,hogy léteznek pártfüggetlen,de gondolkodni tudó emberek is. Még ha kevesen vannak is.

2011. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell megalázni, dehonesztáló kifejezéseket használni, és összeesküvés elméleteket szőni a politikai ellenfelek kapcsán?"


Értelemeset mondani saját magáról nem tud, ezért a másikat kell saját magánál mélyebbre süllyesztenie. Ezzel sikerült már eddig elég sok választást megnyerni itthon.

2011. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!