Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info szerkesztőségéne...

A kuruc. Info szerkesztőségének hogyan lehet e-mailt írni? Mert amiket eddig írtam freemail-ről, egyikre sem reagáltak, még automatikus módon sem, tehát szerintem meg sem érkeztek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 04:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem válaszolnak, én nem irkálnék nekik.

Azt jelenti, hogy nem erdeklik őket az emberek mondandója.

Olvass más oldalt, annyi hely van még ezen kívül. Arról nem is beszélve, hogy kb. akkor tudod kikövetkeztetni pártatlanul a híreket, ha több oldalon elolvasod ugyanazt a hírt. Szóval hajrá, nézz másik oldalakat.

2011. szept. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg arról lehet szó, hogy ők csak egyoldalú kommunikációt akarnak folytatni. Nincs az oldalon fórum se, a cikkeket nem lehet kommentálni. Időnként fel-felbukkan egy-egy olvasói levél, de ki tudja, ki annak az írója. Azt se tudjuk, hogy a cikkeket ki írja.
2011. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A Cikkeket lehet kommentálni...


Amúgy mennyi ideije vársz válaszra kedves kérdező?

2011. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
a kurucon a komment nagyon egysíkú vitázni nem lehet mert zsidóbérenc rajvédő antimagyar vagy aki ezt nem értheti ott ez az ultimate vitalezarás
2011. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Problem2 ***** válasza:
64%

Sajnos a kurucon tényleg néha egyoldalúak a viták ,DE még mindig SOKKAL JOBB ,mint az amerikai népszava ,mert ha csak egy kicsit bírálni akarod a cigányokat és az izrael politikáját ,már törlik a hozzászólásodat...

Amúgy a kurucon lehet vitázni normálisan ,ha a másik ideológiát támogató személy normális kérdéseket ill. bírásokat ír.:)

2011. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

> amiket eddig írtam freemail-ről...


Kit érdekel, hogy honnan írtál ? Az a fontos, hogy hova ? Az ő e-mail címük nem freemail-os !!

2011. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Freemail-es cím, ez itt a hiba!!! Sokszor volt már hogy írtam valakinek és nem kapta meg az üzeneteket, mert a freemail egy szar. Azóta gmail-es címet használok és eddig még nem volt problémám vele.
2011. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a kulturált válaszokat, tartottam tőle, hogy ha valaki a kuruc.info-nak ír, akkor az egész biztos náci:)


"> amiket eddig írtam freemail-ről...


Kit érdekel, hogy honnan írtál ?"


Csak felmerült bennem, hogy esetleg freemail-ről nem lehet nekik írni valamiféle freemail-es cenzúra miatt:)


Igazából már nem várom, hogy válaszoljanak. Valamikor régebben írtam pár e-mail-t, amikre nem érkezett válasz.


Most úgy adódott, hogy - bár furán hangzik - szükségem lehet a segítségükre (egy támadással kapcsolatos videofelvétel és az olvasottságuk miatt, de ebbe most nem megyek bele). Így gondoltam megkérdezem itt, hátha van valakinek valami tapasztalata, hogyan lehet velük kommunikálni a kommenteken kívül.

2011. szept. 10. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy a kurucon lehet vitázni normálisan ,ha a másik ideológiát támogató személy normális kérdéseket ill. bírásokat ír.:)"


Eddig nem úgy tűnik. Ja és a legtöbben fel sem vállalják az arcukat, úgy kommentelnek.

Persze semmi sem kötelező, de azért ha más felvállalja, te is megteheted.

2011. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"szükségem lehet a segítségükre (egy támadással kapcsolatos videofelvétel és az olvasottságuk miatt, de ebbe most nem megyek bele)."


Ilyen dolgokkal én a rendőrséghez fordulnék, ha pedig tényleg nagy nyilvánosságot akarsz, küld el a retek klubnak :)

2011. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!