Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikálisok miért akarnak...

A radikálisok miért akarnak szinte mindenkit tarkón lőni, felakasztani?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni kurucon, bombahíren és egyéb radikális oldalakon a kommenteket. Ami feltűnt, hogy a szélsőjobbosok gyakran még a legapróbb dolgokért is lámpavasat emlegetnek. Főleg a kurucon. Felülírva a helyesírás szabályait igencsak trágár, alpári stílusban a lehető legkisebb sérelmekért is megtorlásra készülnek. Néha összevesznek egymással, és olyankor egyik szélsőjobbos a másikat akarja főbe lőni.

Én sem szeretem a politikusokat, de azért senkinek sem kívánom a halálát.

Ráadásul ezzel csak ellenszenvessé teszik a pártjukat, de legfőképp az ideológiájukat. Azt is hozzátenném, hogy 1-2 cigányt leszámítva ez fordítva nincs meg, tehát lényegében nem lehet olyan olvasni a liberálisoktól, hogy "bebetonozunk a Turul-szobor talapzatába, de előtte még jól tarkón lövünk, te hülye jobbikos".

Nem kell kerülgetni a forró kását, van ennek neve is: statárium

Tényleg ezt akarják?


Nagyon szar lehet radikálisnak lenni, ha ennyi feszültség van bennük.


2011. szept. 12. 10:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Én is szélsőjobboldali vagyok és nem akarok senkit sem legyilkolni, egy igazságosabb és élhetőbb társadalmat szeretnék.


Akikről te beszélsz, ők egy eléggé elállatiasodott réteg, akik hasonlóan viselkednek, mint az általuk annyira gyűlölt cigányság.

Ez az feszültség szerintem annak tudható be, hogy ez a réteg alapvetően egy türelmetlen személyiségtípushoz tartozik és jön ehhez még, hogy már annyira elegük van abból, ami jelenleg van, hogy már teljesen kikészült az idegrendszerük, a türelmük és ítélőképességük és ezért akarnak minél sebesebben, minél előbb túllenni az egészen, ami bántja őket és már lassan nem riadnak el semmitől.


Akármennyire is nem tetszik, de ezeket az embereket az utóbbi 22 év termelte ki, annak minden csalódásával, sikertelenségével, hamis ígéretével és csillogásával, mocskával és bénaságával.

2011. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Ne is mondd, az utóbbi időben én is rászoktam a kurucinfó olvasásra. Rémesen szórakoztató a kommentek olvasása.
2011. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pont fordítva működik, aki mindenkit felakasztana, az a radikális nézetekkel fog azonosulni, hiszen kompromisszumra képtelen.

Ettől függetlenül vannak normális radikálisok is, csakhogy amíg normális, belátó emberek mindenféle irányzatban vannak, addig acsarkodó, elkeseredett emberek

szinte csakis a szélsőséges irányzatokban találhatók meg.

2011. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt akinek nem tetszik a képe. És nem tarkón lőni, hanem háton b*szni egy bazinagy péklapáttal.
2011. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%

De mondok jobbat.

Ha a cigányságot nem szabad elítélni, mert 100 cigány közül van 2, aki igenis normálisan viselkedik, akkor a szélsőjobboldalt sem szabad, mert ott 100 emberből jóval több, mint kettő viselkedik normálisan.


De lehet, hogy én tévedek és kettős mércével mértek.

2011. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Én sem mondtam, hogy minden radikálisak ilyen, de abban is van igazság, hogy ezek az emberek szinte kivétel nélkül szélsőségesek.

Egyébként a kurucinfó hatalmas öngólt lőtt ezzel a kommenteléssel. Eddig úgy próbálták beállítani a többieket, mint a társadalom legalját, a "salakot", de most mindenki láthatja, hogy nagyon sok radikális ugyanúgy nem tud helyesen írni, ugyanolyan alpári, akiknek az élettörténetéből is látszik, hogy alapvetően tanulatlan emberek, képtelenek magukba nézni és mindig mást okolnak. 50 évvel ezelőtt nagyon jó kommunista lett volna belőlük.

2011. szept. 12. 11:40
 7/41 A kérdező kommentje:

11:31- a cigányokról mindenki tudja, hogy milyenek és őket nem is védtem. Viszont a radikálisok egy keresztény, erkölcsös csoportnak próbálják beállítani saját magukat. Tudom, hogy a többségük normálisabb, de őket nem lehet látni, csak a csőcselék(bocs, de tényleg ezt gondolom) hallatja a hangját. Így soha nem fog sikerülni a kurucinfó terve, a nemzeti elit létrehozása, mert így a radikalizmus a proletárok ideológiája lesz.

Bár én nem szeretem a cigányokat, de annyit leírok, hogy cigány engem még soha nem nevezett akasztanivaló nyilasnak, viszont szélsőjobbos már nevezett engem cionista liberálisnak, akit meg kellene vonni az élethez való jogot. Ez még csak nem is neten történt, hanem a való életben, mikor bevezették az egykulcsos adót, és néhány boldogtalan szerint neki azért nincs pénze, mert én többet kapok.

Ilyen szempontból szinte KÖTELEZŐ a kettős mérce, nem a kívülállóknak, hanem maguknak a radikálisoknak, hogy tegyenek rendet a saját házuk táján.

Mondom, ettől még normálisabbnak tartom őket, mint a cigókat, de sajnos a jobbikosokkal szemben is kezd kialakulni valamiféle előítélet, amivel nem vagyok egyedül.

2011. szept. 12. 11:53
 8/41 józsibarát ***** válasza:
58%
Elsőnél a pont. És a kérdezőnél, ebben a legutóbbi hozzászólásában.
2011. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%
Vannak normális radikálisok, de azok csendesebbek és kevesebben is vannak.
2011. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%
jah, ezeken én is szoktam nevetni, még azt is fejbe lőnék akik a való világot nézik.
2011. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!