Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézted ma az atvn Gyurcsány...

Nézted ma az atvn Gyurcsány beszédet élőben?

Figyelt kérdés

Szerinted milyen volt?

érzi a vesztét szerintem:D és szerintetek?


2011. szept. 12. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel Gyurcsány.
2011. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

engem sem.


de viszont kíváncsi vagyok aki nézte mi a véleménye amit mondott ma este 10 óra körül.

2011. szept. 12. 23:21
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Utálom Gyurcsányt! Egy hazaáruló Bajnaival együtt.
2011. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Így van! Életünket és vérünket Orbán apánkért!
2011. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Számomra idegen emberért nem ontom a vérem.
2011. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetro ***** válasza:
62%
vesztét? :D van olyan ember ebben az országban, aki komolyan elhiszi, hogy Gyurcsány bármilyen valós vagy koholt vád miatt felelni fog? tudjátok nincsenek mesék, és tündérek sem léteznek ám...
2011. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
nem
2011. szept. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem néztem. De ha azt mondta,hogy koncepciós pert akasztanak a nyakába,akkor igaza van.

Nem védem és nem is szimpatizálok vele,de ilyen alapon az elmúlt 20 év minden miniszterét felelősségre lehetne,kellene vonni.

Orbán még most is fél tőle -alaptalanul-,ezt a Wiki Leaks-nek meg is mondta.

Pedig Orbán az elmúlt egy évben sokkal több kárt okozott,és fog még okozni,mint az elmúlt 20 év politikusai együttesen.

2011. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

06:33


"Pedig Orbán az elmúlt egy évben sokkal több kárt okozott,és fog még okozni,mint az elmúlt 20 év politikusai együttesen."


Ennyire még Gyurcsány sem elvakult.

2011. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted milyen volt?"


Értelmetlenségeket beszélt, ráadásul rendkívül nyálas stílusban, de ettől a szerencsétlen balfácántól szerintem senki sem várt többet. Gyurcsány rettegő országról és diktatúráról beszél, összetéveszti magát megint az országgal, ami kissé komikus.


A legjobb az, hogy "mérhetetlenül elvetemült hatalom"-ról beszél, utána meg arról, hogy meg fogja nyerni a pert. Ha mérhetetlenül elvetemült a hatalom, és koncepciós per folyik, akkor hogyan nyeri meg?


"érzi a vesztét szerintem:D"


Nem, a szokásos szerepeinek egyikét játssza.

Nem fogják elítélni, a per még meg is erősítheti.


Még az sem kizárt, hogy a Fidesznek ez az egész jól jön, mert ha Gyurcsány pozíciója erősödik, akkor Bajnai vagy mások vezetésével nem tud felnőni egy olyan baloldali párt, amelynek esélye is van a választáson.


A Gyurcsány-per biztosítja azt, hogy a következő években a kormány fő ellenfele Gyurcsány legyen. Ha nem lenne a per, akkor Mesterházy, Bajnai vagy valaki más háttérbe tudná szorítani Gyurcsányt, és létrejöhetne egy olyan ellenzék, amely képes leváltani a kormányt. Szerintem pontosan az a per célja, hogy a következő években ez ne történhessen meg. Majd valamikor 2015-ben felmentik Gyurcsányt.

2011. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!