Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy Magyarorsz...

Hogy lehet az, hogy Magyarországon a kormány bármit, ismétlem bármit megtehet?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben fel vagyok háborodva azon hogy az elvakult Fidesz fanok nem tudják átlátni azt, hogy mi megy az országban. Nézzetek már kicsit körül emberek. Gondoljatok csak vitya bankháborújára. Az emberek rettegnek, egyszerűen egyre nagyobb lesz a szegénység a Fidesz meg gyakorlatilag önkényuralomra tör és diktatorikus államot kezd létrehozni. Nem lehettek ennyire vakok.
2011. szept. 13. 12:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
29%

"Hogy lehet az, hogy Magyarországon a kormány bármit, ismétlem bármit megtehet?"


Nem tehet meg bármit. Hazudsz.


"Teljes mértékben fel vagyok háborodva azon hogy az elvakult Fidesz fanok nem tudják átlátni azt, hogy mi megy az országban."


Hőbörgés. Mi értelme? Ha meleged van, zuhanyozz vagy igyál egy sört.


"Az emberek rettegnek"


Ferike retteg, mások meg nem rettegnek.

2011. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

13:27


"Az a baj, hogy a magyar emberek olyanok mint a birkák, mindent a végtelenségig el tűrnek. "


Te milyen nemzetiségűként osztod az észt?

2011. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Én is egy kisvárosban élek, szerencsére nem vagyunk szegények, de látom mi történik az országban, hogy egyes családokban karácsonykor a szaloncukor árából két kiló krumplit vesznek szentestére hogy ne haljanak éhen... pedig csak 17 éves vagyok, nincs akkora tapasztalatom és nem vagyok olyan bölcs mint egyes emberek és természetesen a hatalmas politikusok itt Magyarországon.
2011. szept. 13. 13:36
 14/38 anonim ***** válasza:
58%

Úgy, hogy hagyod őket, velem együtt.

"Nem a népnek kellene félnie az ország vezetésétől, hanem az ország vezetésének a néptől"

2011. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
És azzal mi a helyzet, hogy a határon túli magyarok is szavazhatnak? Aki nem ebben az országban él, odamegy egy ember mond nekik szépeket ők meg eldönthetik, hogy mi legyen abban az országban ahol nem élnek. Mint ha a szomszéd megmondaná, hogy mit egyek ebédre. nevetséges
2011. szept. 13. 13:38
 16/38 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ők is kapnak magyar állampolgárságot, és így szavazhatnak
2011. szept. 13. 13:39
 17/38 anonim ***** válasza:
35%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:55

Adja a Jóisten ,hogy igazad legyen!! Fizetek neked egy rekesz sört amit a nyaralómban iszunk meg ,ha tényleg így lesz!


Kedves kérdező Sajnos nem lehet mit tenni a többségnek a fityesz kell még a mai napig megvan a hatalmas szavazótábora mert túl sok a nyomorult hüIye ember Magyarországon. Nem tudunk semmit tenni ellenük mert mint írtad lassan diktatúrában élünk ahol mi adót fizetünk ők meg nyaralgatnak.


Én már a szavazás előtt megmondtam "Volt már fidesz tudjuk mu lesz" Sajnos rosszabb lett mint volt...

2011. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
De akkor most mi lesz? Mit lehet csinálni?
2011. szept. 13. 13:49
 19/38 anonim ***** válasza:
61%
A kormány teszi a dolgát, kisebb hibákba néha belefutnak ugyan, de ez elenyésző ahhoz képest, ahogy az országon és az embereken segíteni akarnak. Bár ahogy az emberek nagy részét elnézem, teljesen felesleges ez a próbálkozás, a hőbörgésen kívül nem sokat kapnak vissza a jó magyar néptől. Senki nem néz magába, csak szidja a másikat, ha neki több van, azon nem gondolkodik el, hogy ennek mi is lehet az oka. Amúgy igen, két harmados többséggel sok mindent megtehetnek, mégse hoztak olyan megszorításokat még ami már régen kellene ahhoz hogy talpra állhasson ez az ország. Még mindig szegény ember kímélő politikát folytatnak, de az ország érdekében ennek jövőre vége lesz. Nem az alsó réteg lesz az aki az ország helyzetén javítani fog.
2011. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de azzal, hogy "bankháborúba" kezdenek nem sokat segítenek a népnek max annyit, hogy 5 millió helyett 4etkell visszafizetned. De ha 0 forintod van ez nem segítség. Viszont magunk alatt vágjuk a fát, mert ez után ki fog pénzt adni az országnak, ki hozza majd ide a pénzét? sokkal nagyobb kárt csinálnak mint hasznot. Az meg, hogy nem veszed észre, hogy mekkora színjáték ez az egész, elég gáz. Elhitetik a sok buta emberrel, hogy mennyire segítenek neked közben meg milliókat sikkasztanak, kedvükre aztr csinálnak amit akarnak. Midnen posztra minden vég élére a saját embereiket állítják. Készül a diktatúra barátom
2011. szept. 13. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!