Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed szerint, melyik...

Véleményed szerint, melyik volt a rendszerváltás utáni legjobb kormány Magyarországon és miért?

Figyelt kérdés
Kormány és nem miniszterelnök, mert ugye Orbánkormány is már a második...
2011. szept. 27. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, és nem is akarok senkivel vitatkozni. Azt tudom, hogy személyesen nekem és a családomnak valami kis jövőképünk és valamivel kedvezőbb helyzetünk a Horn kormány (pedig nem rajongtam Horn személyéért) és az első Orbán kormány alatt volt. A legrosszabb a Gyurcsány ideje alatt volt, meg most sem valami fényes. De gondolom, mostanában az európai gazdasági helyzet is közrejátszik.
2011. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Alv!n ***** válasza:
95%
Gyűlölöm az mszp-t,viszont a Medgyessy kormány volt szerintem.
2011. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
A Horn kormány és a Bajnai. Az Orbán kormány a Horn jó intézkedéseiből élt.A Bajnai megtette azokat az intézkadéseket amelyet nyugaton most tesznek meg.
2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is a Bajnai-kormány.

Ők legalább gazdasági szakemberek voltak, és nem is párthoz kötötték a kormányt (bár az mszp nagyban támogatta őket, hiszen Bajnai korábban pénzügyminiszter volt), hanem válságkezelő kormánynak hívták saját magukat.

2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a legtöbbet eddig az első Orbán-kormány segített. A legtöbbet az előtte lévő Horn-kormány ártott.
2011. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
valóban csalóka az, hogy az egyik komrány meghozza az intézkedéseket, viszont a következő kormányidején vesszük észre azt, hogy hoppá jól élünk, és ugye azt beazonosítjuk az új éppen kormányzó kormánynak...
2011. szept. 27. 14:52
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Bajnai-Oszkó
2011. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Bajnai. Talán azért is, mert csak egy évig tartott.
2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem volt ilyen. Eddig mindegyik elsődleges célja az államvagyon elherdálása volt.
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Első Orbán kormány. Nagyobb volt a létbiztonság és csökkent az államadósság.
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!