Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öt éves az őszödi beszéd....

Öt éves az őszödi beszéd. Lesznek megemlékezések? Böszme találkozó? Egyáltalán ki szivárogtatta ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Tárgyalóteremben lesznek a megemlélkezések.
2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dick Esmen ***** válasza:
76%
Na vajon ki?Szerintem a Maszop azon tagjai("a nagy öregek")akik nem tudták elfogadni Gyurcsányt(mint újítót)mert veszélyeztette az 50 éve folyamatosan(nem megérdemelten)kapott pénzüket.
2011. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert ezt is elkurták ebbe a "k'rva országban".
2011. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még a gyakorikérdések sem enged szó szerinti idézeteket kiírni ebből a beszédből, annyira durva volt.

Hogy kiszivárogtatta ki azt szerintem nem olyan nehéz megállapítani. Elég hozzá egy jó hangtechnikus. Ha diktafonja volt valakinél, azt meg lehet állapítani, hogy hol nagyjából hol ült, de valószínűbb hogy Gyucsány saját mikrofonja vette fel, ahhoz pedig meg csak néhány ember férhetett hozzá.

2011. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, amit a pórnép soha nem fog megtudni.
2011. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
böszmetalálkozó XXXD ez qrwa nagy... :D
2011. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

a fene tudja de én nem itélem el érte Gyurcsányt, nekem lehet máskép jött le mint másnak, nem tudom de én valahogy azt éreztem ez nem ugy szól a hazugságról mint ahogyan ezt most is értelemzik sokan.

Ez nekem számonkérésről szólt, számonkérésről, és dühről, és kritikáról, önkritikáról is.

Ha elragadtatta magát nem zavar, ez egy leugatás, leb... volt magának is szólt nem csak a többieknek.

Biztos vagyok benne, hogy bármelyik szervezet ülésein elhangzanak hasonlók, csak az nem került ki a nyilvánosság elé.

Vagy nem, de lehet ott nem a fejlődés vagy a jól működő dolgok hiányának a okait tárgyalják, és kérik számon.

Nekem ez jött le ismétlem, van akinek csak a melldöngetés a pozitívum, a tettek mértéke és iránya másodlagos.

Mindenki döntse el magában, hogy áll hozzá.

Részemről fura módon ezt pozitívumként láttam Gy. ban lehet én vagyok hülye, mert nagyrészt nem bírom.

2011. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!