Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy év alatt 13,5 %-al nőtt a bűnözés Magyarországon? Megszorítások az oka?

Figyelt kérdés
kolopele válaszát várom
2011. szept. 18. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom cigányéknál felnőtt egy új korosztály.
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
elsővel egyetértek. kolopele válaszát pedig már ismerjük.
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
a magyarok ideje lejárt, eljött az orkok kora
2011. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem csak a cigányokon múlik
2011. szept. 18. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze a megszorításokhoz. Nincsenek szankciók a bűnözésre, az elkövetőknek több joguk van, mint a sértetteknek, így azt csinálnak, amit akarnak. És hiába újították meg az önvédelmi törvényt, ha jogos önvédelem alkalmazása után jobban kell bújkálni, mint egy bűncselekmény elkövetése után.
2011. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jolinar akkor szerinted mi az oka?
2011. szept. 18. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre ez csak nőni fog....

Az emelkedő árak és a növekvő munkanélküliség miatt..

Bárcsak ne lenne igazam!!

2011. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Az az oka, amit leírtam. Nincs semmi következménye, ha elkövetsz egy bűncselekményt. Pl már én érzem magam rosszul amiatt, hogy 2 év alatt a második biciklimet veszem, mert ellopták, és nem lopok én is magamnak egyet, mint ahogy az egy átlagos állampolgártól illik manapság...
2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szüleimnek devizahitelük van, aminek nem kevés a törlesztőrészlete, mindketten dolgoznak folyamatosan, anyám 14, apám 18 éves kora óta, mostanában nagyot csökkent a fizetésük. Én végeztem az iskolával, azonnal munkába álltam, de sajnos elvesztettem, azóta nem találtam, segélyt nem kapok. Sosem dúskáltunk, de mostanában nagyon rosszul élünk még a régebbihez képest is. Nincs autónk, a legolcsóbb élelmiszereket vesszük, de van, amikor már nem telik húsra, fizetés előtti napokon nagyon egyszerű, olcsó ételeket fogyasztunk. Ennek ellenére én sosem lógtam az iskolából, nem vertem meg az osztálytársaimat, sőt lelki terrorban sem tartottam őket, nem szedtem pénzt azért, hogy valaki átkelhessen a városi hídon, védelmi pénzt sem szedtem, anyukám nem akar 8 gyereket szülni, apám nem lop vasat, hogy aztán leadja, nem lopjuk le a szomszéd néni terményét, nem verünk meg senkit és szedjük el a pénzét.
2011. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Elkezdtek statisztikát vezetni a bűnözésről.
2011. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!