Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog dolgozni és hol az a...

Mit fog dolgozni és hol az a több ezer leszázalékolt, akit visszavezetnek a munkába?

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy pont most, amikor óriási a munkanélküliség, nyelvismerettel, diplomával sem lehet elhelyezkedni, akkor hova gondolták elhelyezni azt a több ezer kamu leszázalékoltat? Őrület.
2011. szept. 18. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Pl kertészet, kerítés festés, meg ilyen dolog amihez nem kel nagy ész!
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Helyetted fognak dolgozni mer' úgyis mész a jobbvilágba, nem?
2011. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

"amihez nem kel nagy ész!"


Ne magadból indulj ki. Nagyrészt mozgássérültekről van szó, nem elmebetegekről.

2011. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol,ahogy a közmunkásoknak sem lesz munkahelye. Igaz,ők napi 4 órában 4 hónapon keresztül söpörhetnek utcát. A baj,hogy nem csak a kamu rokkantakat "helyezik " vissza a munka világába,hanem a valóban betegeket is. De legalábbis alacsonyabb rokkantsági fokba veszik.
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem magamból indultam ki csak azért mondom mert már láttam fogyatékosokat kerítést festeni egy óvodánál ja hogy honan tudom hogy azok voltak mert úgy viselkedtek meg mondták az őket vigyázz ápolók!!
2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg, hogy őket végképp nem érdekli, hogy hol fognak dolgozni, meg csak kamuduma ez a "visszavezetjük a munka világába".

Oda aki akar, magától is visszatalál, aki nem tud, vagy nem akar, azt meg nem elég csak vezetgetni.


Az intézkedések lényege, hogy eddig kaptak (a példa kedvéért) 50 ezret, most visszaminősítik, és kap 25 ezret a nagy közös kalapból, ami egy jól kiszámítható kiadáscsökkenést jelent az államnak.

Hogy ő aztán személy szerint eztán miből, hogyan fog megélni, tud-e dolgozni, vagy van-e neki munka, a lőtéri kutyát nem érdekli.

Ez kb. ugyanolyan szónoki fogás, mint a "nem lesznek megszorítások, bármennyire is szeretné az MSZP tovább nyomorgatni a népet".

Aztán tessék...


Magyarán szólva semmit se fognak dolgozni, esetleg elmennek közmunkára árkot gereblyézni.

Aki meg akart, az eddig is elment dolgozni akár 67%-os rokkantként is.

2011. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenféle típus van közöttük, de a többségük mozgáskorlátozott. Amelyikük akarna dolgozni, azt nem alkalmazzák, aki pedig nem akar dolgozni, azt elzavarják, hogy boldoguljon úgy, ahogy tud.

A munkanélküliek között is csak azok jogosultak közmunkára, akik anélkül éhen halnának.

2011. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés.én 25 éves vagyok egészséges érettségim van és egy kibas.zott takarító nőnek sem vesznek fel.
2011. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehol. Rabszolgamunkára fognak mindenkit terelni közmunka álnév alatt. De ha arra van pénz, miért nem lehet rendesen foglalkoztatni???
2011. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Vagy sehol, vagy közmunkaprogramban (amit esetleg nem birnak majd és kirúgnak közülük néhányat így majd segély sem jár majd nekik). Csúnya világ jön. . .

2011. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!