Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Leszázalékolt embereket...

Leszázalékolt embereket szeretnék foglalkozatni, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyeket szeretnék teremteni, hogy leszázalékol embereket tudjak foglalkoztatni. Kapok-e ehhez valamilyen állami segítséget, illetve itt tud-e valaki ez ügyben segítséget nyújtani?
2011. máj. 31. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

leszázalékolt embereket részmunkaidőben tudsz csak foglalkoztatni. Gyakorlatilag feladsz egy hirdetést hogy xyz munkakörben csökkent munkaképességű embert keresel, manapság sokan csinálják ezt.


Állam által viszont kevesebbet kell utánuk adóznod, de ne a leszázalékoltakan akarj kevesebbet adozni, vagy sporolni, nem hiába csökkent munkaképességű.

2011. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félreértettük egymást. Én olyan vállalkozást akarok teremteni, hogy a leszázalékolt embereknek legyen munkája.

Van itt akörnyéken ilyen, hogy varrnak, pelenkát csiná

lnak, dossziét hajtogatnak.

Konkrétan ilyet akarok, csak nem itt.

Nem nyerni szeretnék rajtuk, hanem ,hogy nekik is legyen munkájuk. Mivel vidéken még a makk egészségesnek is nehéz elhelyezkedni, na mieg a fiatalnak. A betegeknek csak minimális az esélyük.

Sajnos nekünk is van a családban és ezekre ahelyekre amiket soroltam többszörös túl jelentkezés van, bekerülni, csak ismeretség által lehet...

Én egy olyan vállalkozást szeretnék, ami korrekt.

2011. jún. 2. 13:12
 3/3 anonim válasza:
2011. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!