Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Okt.23-án lesznek tüntetések?

Okt.23-án lesznek tüntetések?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
utolsó elöttinek reflektáltam!
2011. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Csak egy idézet 2006 bol :D :"Lesznek tüntetések, lesznek!Lehet tüntetni a parlament előtt!Előbb utobb majd megunják, hazamennek!!!"
2011. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

És mi van, ha nem mennek haza? Így buktatták meg Sevarnadzét Grúziában, Milosevicset Szerbiában, és már nem emlékszem kit a narancsos forradalomban Ukrajnában, vagy legutóbb Mubarakot Egyiptomban. Ez igenis egy működő modell, de kell hozzá egy elszánt, kitartó tömeg, meg némi infrastrukturális háttér.


Valaki azt írta, hogy a rendőrség, meg a katonaság úgyis szétverne egy ilyen demonstrációt. Én ebben nem lennék annyira biztos, azokban a körökben se lehet túl jó a hangulat. Most pont a rendvédelmiek akartak tüntetni, és azt tiltották be hamis ürügyekkel.

2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Én irtam utolsó....,nem hinném hogy annyit kockáztatnának a rendőrök,hogy parancsmegtagadás(főleg tüntetésnél) miatt esetleg elbocsátják őket a rendőrségtől!Maguk alatt vágnák a fát..
2011. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
19.59: Nekem úgy tűnik, hogy vagy fiatal vagy, vagy nem ismered közelről a fegyveres szervek világát, vagy mindkettő. Szóval egy ilyen helyzetben a nyílt parancsmegtagadás messze nem az egyetlen lehetőség; előfordulhat, hogy egy igazán éles helyzetben egyszerűen szétszéled, megfutamodik a bevetett erő, vagy annak jelentős része, előfordulhat egy olyan általános fejetlenség, szabotálás, aminek folytán a parancsokat nem tudják érvényesíteni, hiányozhat a technikai háttér, vagy a legenyhébb esetben a bevetett erők egyszerűen csak nem elég lelkesek, nem hoznak maximális áldozatot, nem mozgatnak meg mindent a sikerért. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy itt is van egy hatalmas szürke zóna, ha nem szegülsz nyíltan ellen, akkor is.
2011. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Tény,hogy nem ismerem közelről a fegyveres szervek világát,de a 2006-os események után nem hiszem,hogy most pl.szétszélednének vagy megtagadnák a parancsot!Megszopatnák őket hidd el,nem maradna következmény nélkül sztem!2006 ban sem voltak jobb körülményeik a rendőröknek,mégis teljesitették a parancsot!
2011. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%

"2006 ban sem voltak jobb körülményeik a rendőröknek,mégis teljesitették a parancsot!"


De most vették el a kora nyugdíjukat és most tiltották be a tüntetésüket. Sőt a múltkoriról ne is beszéljünk mikor véletlen azon a a napon hívták be az összeset. Orbán azért teszi ezt mert ha nincsenek tüntetések akkor látszólag jól megy minden.

2011. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%

Orbán legalább kiáll a nyilvánosság elé,úgymond és elmondja,hogy szarban van az ország,és nehéz évünk lesz!Nem úgy mint Kóka Jancsi és az ő dübörgő gazdasága...

Mind1 úgyis a rendőrök húzzák a rövidebbet,ha nem teljesítik a szolgálatot,ennyi!!

2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lesznek tüntetések.
2011. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"És mi van, ha nem mennek haza? Így buktatták meg Sevarnadzét Grúziában, Milosevicset Szerbiában, és már nem emlékszem kit a narancsos forradalomban Ukrajnában, vagy legutóbb Mubarakot Egyiptomban. Ez igenis egy működő modell, de kell hozzá egy elszánt, kitartó tömeg, meg némi infrastrukturális háttér."


Nem lesz tüntetés, mi behúzzuk a fülünket, farkunkat.

Grúziában grúzok élnek, Szerbiában szerbek, Ukrajnában ukránok, Egyiptomban meg az egyiptomiak. Ezért van az, hogy ez ott működik.

Nálunk itthon a magyarok élnek, ezért nem lesz tüntetés.

2011. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!