Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy emelkedhet a biztosítás? A kormány egy német modellt akar bevezetni. Kiderült, hogy nem is ismernek ilyen modellt, sőt eddig is fizettünk a balesetekért.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 21. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
És az mikor lesz, hogy a biztosító adja a rendszámot?! Tudod német példára... Mindent sikerül átvenni a németektől, csak a pozitív dolgokat nem, de ezt már az MSZP alatt is észrevettem. Hol marad a B125? Benzin is uniós szintű, csak a fizetés nem...
2011. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

". Mindent sikerül átvenni a németektől, csak a pozitív dolgokat nem,"


Nekem is hasonló dolog jutott eszembe mikor meghallottam. Mindig mindent át tudunk venni amivel szívunk, csak a jót nem.

2011. szept. 21. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a bónuszom eleve egyre magasabb, és ezzel a biztosítási díjam is minden évben egyre több szokott lenni. Kivéve úgy, hogy az előző 3 évben mindig váltottam biztosítót és kerültem már vissza ugyanahhoz is.

Meg milyen már az, hogy "megkérdeztünk egy Németországban élő magyar párt"? Nem lett volna egyszerűbb megkérdezni egy olyan biztosítót, aki Németországban is jelen van? Kérdésem még, hogy vajon hány magyar autós tudja, hogy a saját szerződésében milyen díjak vannak benne?

2011. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Meg milyen már az, hogy "megkérdeztünk egy Németországban élő magyar párt"? Nem lett volna egyszerűbb megkérdezni egy olyan biztosítót, aki Németországban is jelen van?"



"Biztosítási szakemberek sem ismerik a német példát. "

Feltehetőleg a szakemberek értenek hozzá.

2011. szept. 21. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:

K*rva anyját a kormánynak!

Ilyen Faxxopók még az ország fennálása óta nem voltak kormányon mint most.

2011. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemzeti hagyomány nálunk.

A Kádár rendszerben is mindíg "begyűrűzött nyugatról" az összes hátrány és hülyeség, csak a normális fizetés, a munkakultúra, a normális életvitel, az nem tudott átjönni a "vasfüggönyön". A többi, a sz@r, a hanyatló kapitalizmus "mocska" az bezzeg meg tudta találni a hézagokat..., az napok alatt itt volt. :)

2011. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy dolgot vennének át a németektől, a fizetésüket, azt át vehetnék.....!
2011. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!