Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák tényleg ilyesmik...

A hungaristák tényleg ilyesmikben hisznek?

Figyelt kérdés

"A négereket csakis a zsidók hurcolták Amerikába. Ők fogdosták össze őket először Nigériában (innen származik a néger kifejezés), majd egyre több afrikai területről és eladták Amerikában rabszolgának. Az összes hajó, ami a négereket Amerikába szállította, bejegyzésük szerint zsidó tulajdonú és többségében zsidó nevű volt. A zsidók a rabszolga kereskedelmet zsidó fenségterületnek tekintették és tekintik ma is. Akik nem voltak zsidók és négereket akartak Amerikába szállítani azok hajóit pénzen fizetett kalózokkal elsüllyesztették."


Ez egy komment egy cikkhez a kitartáson.

[link]

A cikk szerintem itt most nem annyira lényeges (bár az is megérne egy misét), inkább az, hogy ez a figura tényleg azt hiszi, hogy minden rabszolgaszállító hajó zsidó kézben volt?

Ez már nem paranoia?


2011. szept. 23. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Teljes mértékben igazuk van.


Mivel Európában a zsidók voltak a pénz és az arany urai, így nekik volt rá tőkéjük, hogy belekezdjenek a rabszolgabizniszbe. Mivel vállakozó szelleműek, ezért bele is kezdtek.

Ezt egyébként Henry Ford is tárgyalja A nemzetközi zsidó című könyvében.

2011. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Erről én is olvastam már hogy az amcsi rabszolgakereskedők többségében zsidók voltak.


Még egy felsorolást is láttam(megpróbálom megkeresni).


Biztos hogy nem csak 100%-ig zsidó kereskedők voltak akik behurcolták a kontinensre az eladásra szánt négereket.Biztos volt spanyol,portugál is,de úgy 80-90%-ban zsidóké volt ez az "iparág".

2011. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy csak egyik kommentelő írta ezt, tehát nem a hungaristák hisznek benne, hanem ő.


Itt persze megy az általánosítás, de ha 100 cigányból 95 állatként viselkedik, akkor egyből az az 5 cigány lesz mértékadó - a 100 cigány viselkedésének a megítélésében, amelyikek nyugton maradnak.


Kettős mérce?

2011. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
ekkora baromságot
2011. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hollófernyiges ***** válasza:
86%

-nem a fehérek (legyenek zsidók vagy nem) fogdosták össze a négereket, hanem a négerek egymást és adták el a fehér kereskedőnek puskáért és üveggyöngyért.

-akkor még nem volt Nigéria és a néger megnevezés a latin niger=fekete szóból ered.

- a rabszolgakereskedés döntően liverpooli bejegyzésű, brit kézben levő hajókkal történt (lásd még arany háromszög, liverpoolból afrikába posztót és üveggyöngyöt, afrikból karibi térségbe rabszolgát, onnan Angliába cukrot, háromszoros haszon). Ehhez még annyit, hogy Angliából még 1290-ben kiűzték a zsidókat és a 19. századig legfeljebb illegálisan tartózkodhattak az országban, vagyis a nevükre nem lehetett tulajdont bejegyezni.

-

2011. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dick Esmen ***** válasza:
87%
Ez a dolog nem újkeletü,Amerikában a fekete felsőbbrendűséget hirdető szervezetek tagjai,vezetői mondanak ilyeneket(pl.Jesse Jackson)
2011. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, adj kérlek forrást, ugyanis én is úgy tudom illetve olvastam, ahogy az első válaszolók leírták. Egyszer listát is láttam ezekről a bizonyos hajókról és tulajdonosaikról. Hát mit ne mondjak a Moses és a Jacob név nem volt túl ritka. Ezzel együtt biztos nem csak zsidók voltak, ez már tényleg paranoia.
2011. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hat persze!Nem tudtad hogy ez igy volt?:D:D Ro'ma't is a zsidok vagta'k dere'kre!:D

Na jo'...Ez mar picit sok(k)!A hungaristaktol kerdezem!Nem unjatok meg ezt a sok ostobasagot??

[link]

2011. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:53


Miután a wikipedia a kommunistákat megszégyenítő módon szokott arra hivatkozni, hogy azért vették ki az információt mert nem felelt meg az alapelveiknek, azóta nem igazán tartom hitelesnek a vitás kérdésekben.

2011. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Amúgy csak egyik kommentelő írta ezt, tehát nem a hungaristák hisznek benne, hanem ő. "


Más politikai csoportokról általánosítani és más népcsoportokról :)

De nincs kedvem cigányokat védeni sem.

Legyen elég annyi, hogy a hungaristák azonnal elhiszik ezt a baromságot, hogy a zsidók uralták/ják a világot.

2011. szept. 23. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!