Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungaristák tényleg ilyesmik...

A hungaristák tényleg ilyesmikben hisznek?

Figyelt kérdés

"A négereket csakis a zsidók hurcolták Amerikába. Ők fogdosták össze őket először Nigériában (innen származik a néger kifejezés), majd egyre több afrikai területről és eladták Amerikában rabszolgának. Az összes hajó, ami a négereket Amerikába szállította, bejegyzésük szerint zsidó tulajdonú és többségében zsidó nevű volt. A zsidók a rabszolga kereskedelmet zsidó fenségterületnek tekintették és tekintik ma is. Akik nem voltak zsidók és négereket akartak Amerikába szállítani azok hajóit pénzen fizetett kalózokkal elsüllyesztették."


Ez egy komment egy cikkhez a kitartáson.

[link]

A cikk szerintem itt most nem annyira lényeges (bár az is megérne egy misét), inkább az, hogy ez a figura tényleg azt hiszi, hogy minden rabszolgaszállító hajó zsidó kézben volt?

Ez már nem paranoia?


2011. szept. 23. 12:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:27


Hát igen, de aki beveszi a propagandát, az mindent bevesz.

2011. szept. 23. 14:05
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt is tessék elolvasni, ne csak a wikipediát.

2011. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Utolsó, adj kérlek forrást, ugyanis én is úgy tudom illetve olvastam, ahogy az első válaszolók leírták."


ha másoktól forrást követelsz, akkor legyél szíves te is megadni a tiédet :)


mellesleg: Nigéria


"Az ország mai területén már időszámításunk kezdetén is viszonylag fejlett kultúrájú népek éltek. A hausza államok a 8. században alakultak ki. Jorubaföld, Benin, Bornu feudális szultánságai a 14. századtól kezdve arab hatás alatt fejlődtek. Az európaiak a 15-16. században főként a partvidéket látogatták (Rabszolgapart), a terület a 15. században elsőként a portugálok, majd a 19. században az angol rabszolga-kereskedők vadászterületévé vált. 1811-ben a fulbe törzsek leigázták a jorubákat, és terjeszteni kezdték az iszlámot. 1862-ben Lagos, majd az egész partvidék angol gyarmattá vált. Észak- és Dél-Nigériát Nigéria nevén egyesítve a terület angol protektorátus, 1914-ben pedig gyarmat lett. Nigéria 1960-ban nyerte el függetlenségét."

2011. szept. 23. 14:07
 14/19 A kérdező kommentje:

"Miután a wikipedia a kommunistákat megszégyenítő módon szokott arra hivatkozni, hogy azért vették ki az információt mert nem felelt meg az alapelveiknek,"



A Wikipédián alapelv a semlegesség, nem úgy mint a metapedián. Ez mitől a kommunisták sajátossága?

Talán ezért is hitelesebb, mint a metapedia.

2011. szept. 23. 14:09
 15/19 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de a jewwatch cseppet sem semleges forrás.
2011. szept. 23. 14:10
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elhiszik. Látszik is nem? Itt írják hogy ők hisznek benne.


Persze ez marhaság. Egyrészt kétlem, hogy bárki is vette volna a fáradtságot, és az összes rabszolga kereskedőt leellenőrizte. Ha mégis, akkor kérem a pontos listát, forrással együtt! (úgyse lesz ilyen.)


Az USA déli államaiban is zsidók éltek akkor ezek szerint?


[link]


Ezek itt zsidóknak tűnnek?

2011. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dick Esmen ***** válasza:

Forrás:Daniel Pipes:Összeesküvések-A paranoia évezredes története

Egy elismert amerikai újságíró szerintem hitelesebb forrás mint az antiszemiták.De te tudod.

2011. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Megfigyelhető, hogy minél jobboldalibb egy ember, annál kisebb értelmi szinttel rendelkezik.
2011. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem oldalfüggő.


Inkább minél szélsőségesebb valaki, akkor igaz az állításod.

2011. szept. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!