Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne rászoktatni a...

Hogy lehetne rászoktatni a cigányokat a munkára?

Figyelt kérdés
Segély helyettesítőnek.
2009. ápr. 27. 21:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Mi az,hogy adjatok?már így is többet kaptatok mint én!nekem sem adott senki sem munkát sem segélyt és képzeld a saját erőmből kellet munkahelyet keresnem ha nem akartam éhen dögleni! elvállaltam mindent ami jött, mert simán csak magyar vagyok és így nem járt az államtól alanyi jogon lakhatási támogatás szociális segély ingyen ebéd és ruha (az első munkát amit elvállaltam pont egy cigány utasitott vissza mert nem volt hajlandó heti hat napot melózni hetvenezerért!) és ahol most melózom ott is van pár cigány de megbecsülik a munkahelyet és becsületesen dolgoznak!a segélyt csak 2 gyermekig kéne folyósitani két gyermek felett Jelentős adókedvezménnyel támogatni a nagycsaládosokat.a segélyt is csak évi minimum 180 nap munkaviszonytól adni!ha nem tetszik el lehet menni szét lehet nézni a környező országokban ott nem ennyire toleránsak az élősködőkön simán állami gondozásba viszik a gyerekeket ha a szülő a saját erejéből nem tudja eltartani!nem mint itt szarják a világra a pulyát nevelni meg a tv meg az utca csak a píz jöjjön, és még sirnak a megkülönböztetés miatt pedig csak pozitívan vannak kiemelve!
2009. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%

A szocializmus idején dolgoztak, mivel

(1) kötelező volt dolgozni és

(2) volt munkahely.


Nagyon sokan roppant okosan kitalálják, hogy "munkára kell kényszeríteni" őket. Igen ám, de ahhoz munkahely is kell.

2009. ápr. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
na most én csak annyit mondanék hogy fater 2-3 éve keresett embereket akik tudtak volna dolgozni nála bement az önkormányzathoz hogy munkanélkülieket keres akik dolgoznának egyszerűbb munkák voltak csak be kellett volna őket tanítani kb 3 nap alatt(fater ezt is elvállalta volna) erre azt mondták neki hogy van 140 cigány aki felveszi a segélyt de egyik sem keres jelenleg munkát jobban megéri nekik nem dolgozni. úgyhogy az alföldről kellett hozatnia embereket egy tényleg egyszerű melóra
2009. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
Cigány és a munka? Ez kb. olyan, mint a mákos bab, amikor kettőt lapozol a szakácskönyvben...
2009. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
Aki akart és volt lehetősége, az eddig is dolgozott közülük is, anyukámnak is van egy cigány kisfiú tanítványa, mindkét szülő tisztességesen dolgozik. De azért valljuk be, még magyarnak sincs sokszor tisztességes munkahely (pillanatnyilag én se tudom biztosan, hogy bejelentett-e a munkáltatóm, eddig azt hittem, de tegnap meg az orvosnál mást mondtak). Akkor miről beszélünk?
2009. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
minden munkával eltöltött nap után kapnak egy felest :D de előbb a lopásról kellene LEszoktatni őket, majd utána a munkára....mert ugye,ha fordítva menne,már nem csak a pénzünket,telefonunkat,fizetésünket,stb. lopnák el,hanem a munkát is az orrunk elől mindezek mellett...
2009. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Először a házimunkára kellene rászokniuk!Takarítás, szemét elhordása , mosás... Meg kell nézni némelyik "kertjét", a saját portájukat se tartják rendben.Beültetni fákkal, vagy esetleg zöldséggel , netán virággal, már luxus lenne... Tisztelet a kivételnek , lusták,igénytelenek, piszkosak, pedig a víz nekik ingyen van a közkútról...
2009. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%
Valamilyen gentetikailag módosított dns-sel lehetne csak! Ezeknek büdös a munka!
2009. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
62%
Kényszerrel
2009. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Azért milyen szép, hogy aki normálisan ír és valós dolgot, azt lepontozzátok. Menjetek a mocskos tudjátok, hova... Nem vagyok egy kisebbség tagja se, de felháborít, hogy ennyi hülye szűklátókörű magát embernek mondó látogatja az oldalt.
2009. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!