Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hany szaz milliard forintot...

Hany szaz milliard forintot akar meg a kormany a romak felzarkoztatasara kolteni?

Figyelt kérdés

Legjobb, h ok maguk is elismerik, h nem igazan van erdemenye...

Nem tunik fel nekik, h a romak sehova nem tudnak beilleszkedni?


2011. okt. 2. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
elég baj hogy ennyire tenyésztik őket, egy generáció alatt ők háromszorozódnak míg a magyarok feleződnek. El kéne mindet vinni Brüsszelbe ott ugyis nagyon szeretik őket.
2011. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%

1, Tanulj meg helyesen írni, mert nem 1-2 szót írsz el pusztán véletlenül.

2, Annyit fog a cigányokra költeni, amennyit csak tud. Ez a nagy ideológia, nem számít, hogy nincs értelme, a liberálisok bele vannak bolondulva, hogy "A CIGÁNYOKAT INTEGRÁÁÁLNI KELL ÉS KÉSZ, ERRŐL NEM VITÁZUNK!!!"


Szerencse, hogy valóságellenes a gondolkodásuk és el fognak miatta bukni. A valóságellenesség mindig megboszulja magát, ez már számtalanszor bebizonyosodott a történelem folyamán, nem egy kormány bukott már meg miatta.


Amíg például Orbán Viktor az ellen küzd, hogy "a magyarok nem akarnak dolgozni", meg hogy azért csökkenti a gazdagok terheit, mert "ezzel arra akarják ösztönözni az embereket, hogy többet keressenek, mert akkor nem kell majd annyit adózniuk", addig eleve halálra van ítélve a dolog, mert a valóságban egyáltalán nem ezek a problémák.

2011. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Miféle hülyeség ez?! A magyarokon mit ért Orbán? Nem a magyarok nem akarnak dolgozni, hanem a cigók! Ha mégis muszáj, akkor állandóan el akarnak menni, ilyen-olyan ürüggyel, mert a játékterem vagy a prostisor sokkal vonzóbb a számukra. Beilleszkedni pedig egy kisebb réteget nem számítva, amelyik akar is, a többi úgysem fog. Az EU erőlteti ezt az egészet.
2011. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

"elég baj hogy ennyire tenyésztik őket, egy generáció alatt ők háromszorozódnak míg a magyarok feleződnek. El kéne mindet vinni Brüsszelbe ott ugyis nagyon szeretik őket."



Szóval mi egy generációval ezelőtt 20 millióan voltunk?? Érdekes. Ezt nem is tudtam.

2011. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A romák felzárkóztatására teljesen felesleges pénzt költeni (feneketlen kút) az soha nem fog sikerűlni. Aki romák közelében él az tudja igazán, hogy miért. Aki meg nem annak értelmetlen magyarázni!
2011. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Madarkam tanulj meg szoveget ertelmezni...

Ugy latszik azt se tudsz...

2011. okt. 2. 15:43
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
mit is értelmeztem rosszul?? Világosítson fel kérem a társadalom tudományok nagy doktora:)
2011. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

madárkám , én írtam hogy a magyarok feleződnek a cigányok pedig háromszorozódnak egy generáció alatt, ez így is van sajna. DE nem azt írtam évek óta ez megy. Nagynéném általános iskolában tanitónő van olyan osztály ahol a gyerekek fele már cigány, van velük elég baj is:(

szerintem ha többen lesznek semmi jóra ne számitsunk, akárhogy próbálod őket rendesnek beállitani attól még ugyanolyan agresszivek maradnak.

2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
madárka csak unatkozik,biztos elvitte a cinege a.....:)
2011. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a háromszorozódást pedig azért irtam mert a cigány nők többságe tizenévesen már szüli az első gyerekeket, aztán azis tizenévesen a következőket, míg ezzel szemben a magyarok sokáig tanulnak megteremtik a biztos háttért vagy próbálják és csak aztán alapitanak családot, ők általában 1 vagy 2 gyereket vállalnak.
2011. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!