Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A forint csak romlik es az...

A forint csak romlik es az arak csak emelkednek milesz Magyarorszaggal?

Figyelt kérdés
Most fiatal vagyok es külföldön elek mar par eve es szeretnek majd vissza költözni Budapestre de nem tudom...
2011. okt. 4. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Csődbe megy. Szerintem maradj ott.
2011. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Én is vissza akartam jönni, de lebeszéltek róla! Hallom és mondják is hogy mi folyik otthon, nem egyszerű az biztos. Nyomorogni meg nem megyek haza.
2011. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
De mondjátok el miért nem jo kint???? ki a faszt érdekell az itthon ! nem jo itt semmi és tele van retkes cigányokkal ....
2011. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

"A forint csak romlik es az arak csak emelkednek"


Jobb helyeken az árak általában emelkednek. Ha csökkennek, azt deflációnak hívják, és az igazán nagy baj.


A forint meg nem "csak romlik", hanem ingadozik, mivel piacgazdaság van.


"Most fiatal vagyok es külföldön elek mar par eve es szeretnek majd vissza költözni"


Kérlek, ne tedd velünk.

2011. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"De mondjátok el miért nem jo kint???? ki a faszt érdekell az itthon ! nem jo itt semmi és tele van retkes cigányokkal ...."


H miért akarharhat visszjönni:Mert itt mindenki az anyanyelvén beszél,mert itt vannak a rokonai,mert ez a hazája,és mert itt többet ér a kint megkeresett pénze.

2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Mivel "piacgazdaság van" ott dolgozz ahol többre értékelik a munkádat, és jobban megfizetnek.
2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"De mondjátok el miért nem jo kint???? ki a faszt érdekell az itthon ! nem jo itt semmi és tele van retkes cigányokkal ...."

1)Engem erdekel,hogy mi folyik az en hazamban.

2)Tele van ciganyokkal es ha vissza megyek akkor egy magyarral több lesz.

3)Azert nem jo kint mert nem erzem igazan otthon magamat.

2011. okt. 4. 21:05
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Mi már akkora xarban vagyunk, engem már nem érdekel, mi lesz Magyarországgal.

Engem már csak az érdekel, mi lesz velünk...


Minek szeressem az országomat, ha az országom nem szeret engem???

2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom megmondani, nem is akarom, de röviden vázolnám a hekyzetet. Nemrég volt egy hatalmas tüntetés 100 szakszervezet vonult az utcákra, a kormány intézkedései ellen, egyébként nem alaptalanul. Ezek a következők: A munkavállalói jogok csorbítása, innentől kezdve nem lesz kötelező kifizetni a műszakpótlékokat, csökkentik a szabadságokat , elbocsáthatnak ha sokáig vagy táppénzen, vagy ha szülsz. Nyilván az utóbbi nem mindenkire vonatkozik. Az új személyi jövedelemadó változásokkal a kiskeresetűek többet adóznak. És még persze sorolhatnám...

Itthon a töredékét keresed meg annak amit külföldön, az egészségügy romokban, valószínűleg az egészségügyi dolgozók jelentős része kivándorol külföldre. Munkalehetőség nem igazán van, nemrég járulékot emeltek, ezzel még kisebb az esély, hogy fusimunkán kívül találsz magadnak valami melót. A kormány készül bedönteni a bankrendszert, a hozzá nem értésével. Hitelt vállalkozáshoz nem fogsz kapni, egyéb dologhoz sem stb.... Ha gondolod visszajöhetsz, de számíts rá, nem lesz egyszerű dolgod.

2011. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Istenem...mindenki ennyire utalja a hazajat ?!en ezt nem ertem...tudom,hogy nagyon rossz a helyzet de epp ezert kell össze fogni es segiteni egymasnak.
2011. okt. 4. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!