Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor ellenzékben...

Orbán Viktor ellenzékben osztotta az észt a li-Ba-jnai kormánynak, hogy mit kellene csinálniuk, ő most miért nem azokat a javaslatait hajtja végre?

Figyelt kérdés
Gondolok a 400,- Ft-os benzinre, a 300,- Ft-os euróra és az áfa emelésre.
2011. okt. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó: Köpönyegforgatás.
2011. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanácsokat én is tudnék adni, ha nem nekem kellene végrehajtani, de tudod a multik és a gazdasági kényszer nagy úr!

Az csak szöveg volt, hogy megf*ng*atja a multikat.

Senki nem tud velük ujjat húzni, mert elmennek ha keménykednek velük és nem jön a profit.

És akkor azok, akik eddig ott dolgoztak "igényelnek" az 1 millió munkahelyből?, mert eddig volt valamilyen munkahelyük...

2011. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor már tíz évvel ezelőtt megjósolta, hogy miket fog elkövetni a magyar nép ellen:


[link]

2011. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az csak szöveg volt, hogy megf*ng*atja a multikat.

Senki nem tud velük ujjat húzni, mert elmennek ha keménykednek velük és nem jön a profit."



Úgy tűnik te még nem tudsz az LMP által javasolt plázastopról, amit Orbán is támogat. xD


[link]

2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OV sajnos ellenzékben és kormányon is ugyanannyit ért a közgazdaságtanhoz, mint az én papagájom. A mellette lévő szakembereket meg nem hallgatja meg, mert ő akar mindent meghatározni. Ezért ez a nagyfokú államosítás is, mindent ő akar eldönteni, de ebbe bele fog rokkanni, ha már bele nem pistult.
2011. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Úgy tűnik te még nem tudsz az LMP által javasolt plázastopról, amit Orbán is támogat"

Amit én látok ebben az, hogy nem engedem a multit építeni (ami munkahelyet is jelent), amikor kaparjuk a falat, hogy jöjjenek ide a befektetők (most inkább azért aggódunk, minél kevesebb menjen el).

Ha nem épít ide, nem is dolgozik itt, nem is adózik ide (bár sok kedvezményt kapott mindegyik, hogy "erre járjon"), mi ebben a jó.

Én is tudnék olyan rendeleteket, szabályozókat hozni, hogy belekékülnek a multik, de akkor úgy elhúznak innen, mint a vadliba én meg itt maradok a pusztában még azzal a

pénzzel és munkahellyel is kevesebbel, mint amit eddig jelentettek. Magyarázd el nekem ennek az előnyét!

2011. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!