Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire elég 3 hónap munkanélküli...

Mire elég 3 hónap munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
Igazságtalannak tartom hogy ha valaki pl 15 évet dolgozott, és kirúgták a munkahelyéről akkor is a maximum csak 3 hónap segély. Arról nem is beszélve, hogy ennyi idő alatt lehetetlen munkát találni.
2011. okt. 8. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehetetlen.
2011. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Voltál te munkanélküli? Azaz most az vagy? Régen lehet hogy lehetett 3 hónap alatt munkát találni, de most szinte lehetetlen sajnos.
2011. okt. 8. 20:23
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Ahol 3 hónap alatt nem lehet munkát találni, ott 6 hónap alatt se lehet. Éhenhalni meg egy hónapra is kevés a segély.
2011. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

"Igazságtalannak tartom hogy ha valaki pl 15 évet dolgozott, és kirúgták a munkahelyéről akkor is a maximum csak 3 hónap segély. Arról nem is beszélve, hogy ennyi idő alatt lehetetlen munkát találni."


Azok először is kapnak négy havi végkielégítést + a 3hónap segélyt és az már rögtön hét hónap.

2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

"Régen lehet hogy lehetett 3 hónap alatt munkát találni, de most szinte lehetetlen sajnos."


Nézd, én legalább tizenöt éve, évente, rossz munkahelyek esetén félévente váltok munkahelyet. Mikor valahol felmondtam legalább három héten belül mindig találtam új munkahelyet. Aki meg nem talál három hónap alatt sem, az három év alatt sem fog, hiszen nem is akar dolgozni.

2011. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Voltatok ti valaha munkanélküliek? Szerintem nem, mert általában azok beszélnek így, akik még nem tapasztalták meg a munkanélküliséget. Kívánom is, hogy sose tudjátok meg milyen is az. (habár akkor nem hiszem hogy így nyilvánulnátok meg e kérdést illetően)
2011. okt. 8. 20:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,menj le vidékre ahol semmi munkahely nincs ,vagy legyél 50éves és akkor sehová nem kellesz még sz art lapátolni sem ,merthogy öreg vagy
2011. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy férfinek sokkal könnyebb munkát találnia mint egy nőnek szerintem. Az hogy váltogathatja valaki a munkahelyeit az nagyon szerencsés térségben élhet. :-)
2011. okt. 8. 20:37
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem egy ismerősömet 2-3száz önéletrajz után sem vették fel,pedig profin írta meg.Csak a kamu fizess be ennyit annyit ,mlm piramisjátékok jelentkeztek.
2011. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fiatalnak sincs munkája, nem pedig egy idősebb embernek. (habár van hogy a nyugdíjast bizonyos kedvezmények miatt előbb alkalmaznak, mint egy fiatalt)
2011. okt. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!