Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem büntetendő az Ügyészséget...

Nem büntetendő az Ügyészséget hazugnak, koncepció gyártónak nevezni egy képviselő által? /Gyurcsány/.

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha a sima,egyszerű Józsi bácsi vagy akkor igen. Az Ő számára viszont lehet.


Ökörköri

2011. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a harmadik törvényhozási ág sem független a többitől. Régebben úgy telefonáltak le az ügyészeknek, most pedig a konspirációs szabályokat betartva. Akárhogyis, sosem volt és lesz független az ügyészség, és csak pszichopátiás bűnözők fognak ott dolgozni. Pont olyanok, amilyenekre a kormánynak szüksége van.
2011. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha a Gyurcsány sáros lenne, már régen a börtön rácsain keresztül szemlélné a világot. Én nem pártolom egyiket se, mert az egyik 19 a másik egy híján 20. Mindkettő hatalom éhes, és aki ezt nem látja mindegy melyik oldalon van, azt nagyon sajnálom. Még mindig nem tudom miért volt a TV székháza elleni ostrom. Felvilágosítanátok? Mert ugye mit láttunk, egy csőcseléket, akik loptak (számítógép és törtek zúztak. Mit akartak megdönteni? Azt amit demokratikusan megválasztottak? ) Ki bérelte fel őket? Érdekes még az is, ha a baloldal győz, akkor csalást kiabálnak. Felbérelt emberek (hajléktalanok a parlament előtt. Biz Isten nem tudom miért lehet hinni akár melyik oldalnak is? Én csak azt várom, hogy gazdaságilag helyre jöjjünk. Állítsák helyre a hatai könnyű ipart, hogy legyen az embereknek munkahelyük. Viktor már annyit hazudott, és ígért, amiből nem lett semmi. Munkahelyeket, közben emelkedik a munkanélküliek száma. Amit rendszer váltáskor tettek, hogy az összes gyárat bezáratták, megszüntették a magyar ipart Ezért bukott meg Antal kormány a következő választáskor. Ezért van ennyi áll rokkant, mert 40-50 évesen már sehová nem kellettek,aki ezekből a gyárakból kikerültek. Eszement vezetők vezetik az országot.
2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, és épp ezt nevezik szólásszabadságnak.
2011. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem
2011. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!