Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz 2014...

Szerintetek ki lesz 2014 választás győztese?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 19:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a fidesz, de nem hiszem, hogy megkockáztatja a koalíciót a jobbikkal ha nem lesz abszolút többsége, inkább az lmp-nél fognak próbálkozni...
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
a Jobbik vagy a Fidesz
2011. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
19%
MSZP,ők lehetnek a váltópártja a Fidesznek,másnak nincs esélye.
2011. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azt tudom, hogy ki lesz a legnagyobb vesztese. mi, dolgozók.
2011. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen, attól én is félek jobbikosként, hogy a Fidesz inkább köt az LMP-vel, mit a Jobbikkal... Bár azért szerintem inkább a Jobbikkal fog. Annak nincs jelentősége, hogy most azt mondják, hogy semmiképp nem fognak a másikkal. Ha egyszerűen matematikailag máshogy nem jön ki, akkor nem tudnak mit kezdeni. Szerintem egyébként a Jobbik lesz az első, de nem lesz abszolút többségben sajnos.(Ne legyen igazam, és legyen a Jobbik egyedül többségben.) És együtt fognak működni a Fidesszel, mert nem lesz más választásuk, hiába mondja Vona, hogy nem, ha nincsenek abszolút többségben, akkor nincsenek. Lehet, hogy kisebbségi kormány lesz, de a kisebbségi kormányzás is egyfajta együttműködést megkövetel.
2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Fidesz vagy Jobbik.

Előbbinek nagyobb az esélye, de a kétharmad valószínűleg nem lesz meg.

2011. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Országos szinten azért általánosan tartanak az emberek a nagy szélsőségektől legalábbis remélem.Én a jobbikban és az LMPben nem bízok ,szerintem nem is lenne jó ha nyernének mert mind2 párt 1-1 problémakör köré épít (kissebség illetve szociális dolgok és környezet védelem) és nem vagyok biztos benne hogy megfelelően szereplnének amikor a gazdaság szabályozása és az egész ország irányítása a kezükbe kerülne. Szerintem számíthatunk egy liberális párt megjelenésére, aminek én bizalmat is szavaznék ha megfelelő szakemberekből állna és az első komoly párt lenne ami mentes az egykori MSZMP-s tolvajoktól meg bólogatógépektől.
2011. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
FIDESZ
2011. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
Reméljük a Jobbik. Jó lenne ha Magyarország végre elindulhatna a becsületesség, a fejlődés útján, mert sajnos be kell látni hogy az MSZP és a Fidesz nagyon elrontotta a gazdaságot, támogatta a multikat ahol most havi 80-ért dolgozunk, minden Eu szinten van - kivétel a fizetések.Ráadásul hatalmas segélyeket adott a szándékosan nem dolgozó romáknak, a nagy cégeket pedig eladta. Simicskáékkal meg behúzták a többi lóvét. Köszönjük - ebből elég.
2012. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Remélem a Jobbik. Aki másra szavaz érezze magát pofán köpve.
2012. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!