Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma lenne a választás, te...

Ha ma lenne a választás, te kit választanál? Szerinted van olyan párt ami még szavahihető?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 09:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
8%
Én a Fideszt választanám most is! Az eddigi intézkedéseik közül egyedül a kettős állampolgárság megadása nem tetszik. Minden mással maradéktalanul egyetértek velük!
2011. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Hát lenne mit reagálnom az előzőre, de mindegy :D Én a Jobbikot.
2011. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
7%

ma 10:02


Reagáljál! Ugye se tudsz semmi konstruktívat, primitív vagy, mint egy balkezes kozákpisztoly.


Egyértelműen Fidesz.

2011. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
5%

Fidesz.


Lehet őket kritizálni, de ők legalább határozott program szerint csinálják a dolgukat, és nem a pillanatnyi népszerűségre hajtanak, hanem hosszú távra terveznek. Nem az adósságot növelik, hanem ésszerűen próbálnak gazdálkodni. Az is kifejezetten tetszik, hogy végre olyan kormányunk van, amelyik nem csak bólogatni képes külföld irányába, hanem azt is nézi, hogy mi a mi országunk érdeke.

2011. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Jobbik.
2011. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
A 3. válaszoló a válaszával meg is mutatja, hogy mennyit tud, hol tart agyi szintben.
2011. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

1. Jobbik

2. Fidesz

Több olyan (általam ismert, és parlamentbe jutásra esélyes) párt nincs, akit bármilyen körülmények között is választanék. A Jobbik - Fidesz ellentétet pedig nem kéne már ennyire domborítani. Nem egymás ellenségei vagyunk, az igazi ellenfeleink közösek még akkor is, ha sok dologról más a véleményünk.

2011. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
5%

ma 10:10


Személyeskedés neked is megy, érdemi választ is tudsz?

2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
7%
(Nekem tetszett a balkezes kozákpisztoly hasonlat.)
2011. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Gyerekek ez a politika egy kész átverés,népbutítás, régen mindenki a vallásához ragaszkodott, de legalább kapott valami lelki feltöltődést, most a politikai pártokhoz ragaszkodnak sokan, de nem értem miért, hiszen nem kaptok semmit érte és még lelki feltöltődés sincs.Nem mindegy nektek ki nyer, aki jól jár aki felveszi a Parlamentben a 2 millát és röhög rajtatot..és ezt párt színtől függetlenül mondom...

A vallás és a politika is megosztó dolog!!!Ezért elmondok egy titkot én hiszek Istenben és a Teremtőben, de nem hiszek semmilyen Vallásnak és Pártnak, jó lenne ha mindenki elgondolkodna soraimon!Egymást pedig nem kellene szidni, hiszen mindenki hibázik aki bármelyik politikai Pátot magáénak tekint, hiszen csak egy fel és kihasznál....

2011. jún. 30. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!