Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar népszámlálás-í kérdő...

A Magyar népszámlálás-í kérdő ív szerintem arra megy ki, hogy kinek mekkora háza van, (hány négyzetméter. Hány wc-je hány háztartás van. Stb)?

Figyelt kérdés

szerintem ez arra volt jó, hogy "a drága jó kormány" egy ujj fajta adót dobjon ki a házakra amikben élünk:=(



SZERINTETEK NEM ÍGY VAN ?


Mert én így gondolom......:(


igazam van ?


2011. okt. 16. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A régi népszámlálásokkor is mindenki így parázott vagy mi a fene van?
2011. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem személyekről szolgáltat adatot. Trendeket mutat. Azt mutatja, hogy X térségben mindenki munkanélküli és semmilyen végzettségük nincs,míg Z területen mindenkinek diplomája van és van munkája is. De A területen az előző népszámlálásnál még nem volt munkája az emberek nagy részének,ma már mindenki dolgozik és építettek 3000 új házat (nagyon leegyszerüsítve.)
2011. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem teljesen így van ahogy írjátok.Nem véletlenül kampányolt a mocskos egyház,hogy valljuk magunkat minél többen katolikusnak.Hajtanak a támogatásra a férgek.Élükön tömjén zsolttal.
2011. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"ha azt írja valaki hogy nincs igazam nem fogom pontozni..."


"Most aztán nagyon megijesztettél! Miért nem írod mindjárt azt, hogy milyen választ adjunk?"



Írtam hogy bocs....


olvasd már végig azt amire választ írsz!

2011. okt. 16. 10:33
 15/25 anonim ***** válasza:

"de akkor miért van erre szükség ha nem szolgáltat semmi adatot a kormánynak? "

Elég fiatalka lehetsz, ha nem emlékszel a korábbi népszámlálásokra... Rendszeresen van ilyen, nem a Kormány találta ki.

2011. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
igen fiatalka vagyok 24 éves, de azért csak megkérdezhetem nem :)
2011. okt. 16. 10:45
 17/25 anonim ***** válasza:

a magyar kérdőív még meglehetősen lightos verzió is...

Németországban, Angliában (és még sorolhatnám) sokkal "személyesebb" kérdések is akadnak. És nem is háborognak ellene.

A magyarokat kicsit paranoiásnak is tartják ezért.

2011. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok,fiatalka is de azért mindenkinek ment a zöld kéz!
2011. okt. 16. 10:53
 19/25 anonim ***** válasza:
Egyesek akkora gondot csinálnak mindenből!Sajnos ez jellemző az egész magyar népre szinte! Tisztelet a kivételnek! Ki kell tölteni, volt 10 éve is ilyen, senkit nem akasztottak fel! Amit akarnak úgyis behajtanak rajtunk, népszámlálás ide vagy oda, nem tünt még fel?
2011. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
de feltűnt, épp azért kérdeztem.
2011. okt. 16. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!