Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szavaznál egy népszavaz...

Hogyan szavaznál egy népszavazáson az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés

"Egyetért Ön azzal, hogy abortuszt csak abban az estben lehessen törvényesen végrehajtani, ha az anya egészségét súlyosan veszélyeztető ok indokolja, ha a magzat valószínűsíthetően rendellenességgel születne, vagy ha a terhesség bűncselekmény következménye?"


Légyszi egyértelmű igen, nem, vagy nem mennék el válaszokat írjatok, írjatok nemet, kort, és gyerekszámot is, nő esetén, hogy volt-e korábban abortuszotok. Légyszi, aki elolvassa ezt a kérdést, az válaszoljon is, mert csak úgy van értelme, ha sokan írnak. Mindenkit fel fogok pontozni, aki a kérdésre válaszol, függetlenül attól, hogy egyetértek-e vele, saját véleményem nem is fedem fel.


2011. okt. 17. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
33%

"Elvakít a vallás"


Abszolút nem vagyok vallásos, és a pénz sem vet fel. Volt már olyan helyzet, amikor az orvos közölte, hogy 2 lehetőség van: vagy állapotos vagyok, vagy petefészekrákom van. Elmondtam barátomnak és anyukámnak is. Mindketten támogattak, eszembe sem jutott, hogy elvetessem. Később kiderült, hogy terhes sem vagyok, és őszintén megmondom: elkeseredtem. 22L

2011. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Láttam a néma sikolyt is, de látom azt is, hogy egy nem kívánt gyerek hogy tesz tönkre egy egész családot. Az enyémet például tönkretette, a szüleim szakítottak volna, ha nem születek meg. Talán boldogan élnének, így huszonöt éve gyilkolják egymást. Eredmény: egy boldogtalan, idegen házaspár, és három gyerek, akik mögül hiányzott a szerető család. Egy nagymama, aki azon kesereg, hogy látja tönkremenni a fiát.


Az abortuszt gyilkosságnak tartom. De inkább egy gyilkosság, mint - pl. esetünkben - HAT kisiklott élet.


23N, nem volt abortuszom és nincs gyerekem sem.

2011. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
83%
A néma sikoly egy őskövület kampány film, nem is úgy csinálják és nem is akkorán.
2011. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
0%
De bizony úgy csinálják! Én orvos vagyok és kérdezd meg az orvosodat, ha nekem nem hiszel.
2011. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Igen, 8 általános alatt nem. 27/F
2011. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
81%

Amelyik válaszoló írta hogy fogy a magyar annak üzenném:És mire mennénk azzal hogy beadják a gyereket árvaházba?Tele van cigánnyal átvenné a viselkedésüket magyarul ugyanolyan értéktelenné válna mint a cigányok.


A válaszom nem. 24/F - 1 gyerek

2011. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

Fogy a magyar reakcióra csak annyit tudnék mondani, hogy olvasgatni kéne a híreket, ugyanis a gyermekvállaláshoz szükséges dolgok (pelenka, gyógyszerek,etc) mind drágulni fog. Emellett természetesen a CSP és egyéb juttatások maradnak a béka segge alatt..


Lassan a levegőt is pénzért vesszük! Nem hiába tolódik ki a gyerekvállalás életkora Mo-n...

2011. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

NEM. 30/F.


Akik az igen mellett szavaznak és gyilkosságot kiáltanak, mit gondolnak, amikor a boltban a húspult előtt csorog a nyáluk? A húsevés is ugyanolyan gyilkosság. Nem te végzed, de fizetsz azért, hogy mások legyilkolják az állatokat. Akkor miben más az abortusz? semmiben.

2011. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

ma 14:05


Idióta. Mi emberek vagyunk és nem állatok felettük állunk úgyhogy mi megtehetjük.

2011. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
88%

Az, meg orvos vagy. Ha orvos vagy, akkor inkább hallgatnod kéne arról, hogy milyen hülye vagy. Manapság korai terhességnél már nem kaparnak, meg nincs szükség darabolásra meg gyilkos szerszámokra. Abortusz a 12. hétig végezhető, a néma sikolyban, rohadtul nem 12 hetes, amit látsz, már bőven túl van rajta.


"Aki valaha betette a lábát már biológia órára, és mondjuk a 3as szintet megütötte, annak már kéne hogy legyen annyi esze hogy tisztában legyen vele hogy egy 12 hetes magzat fele akkora sincs mint az a bábú amit a kedves "doktor úr" lóbál.

A 12. hetes kort nem véletlenül határozták meg. Az előtt még nincs teljes értékű gerincvelő, tehát a magzat nincs tudatánál, és nem is érez semmit. Nem "menekül" sehova és nem is "sikít" (na ezen már besírtam...), a mozgásai még reflexszerűek, nem tudatosak. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy ezt akárki is komolyan veszi...Hatásvadász baromság, aminek az egyetlen célja hogy a nőket rémisztgessék, és bűntudatot keltsenek abban, aki meghozta a (talán egyetlen szóba jöhető) döntését.

Sajnos rengeteg videó kerint a neten amin viszont olyan magzatok vannak amik jóval idősebbek 12 hétnél. Ilyen időseknél viszont csak akkor végeznek abortuszt ha a gyerek már meghalt, vagy olyan rendellenességeket észlelnek ami veszélyezteti az anya életét. Ilyen képeket/ videókat feltenni a netre viszont egyszerű kegyeletsértés..."

2011. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!