Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szavaznál egy népszavaz...

Hogyan szavaznál egy népszavazáson az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés

"Egyetért Ön azzal, hogy abortuszt csak abban az estben lehessen törvényesen végrehajtani, ha az anya egészségét súlyosan veszélyeztető ok indokolja, ha a magzat valószínűsíthetően rendellenességgel születne, vagy ha a terhesség bűncselekmény következménye?"


Légyszi egyértelmű igen, nem, vagy nem mennék el válaszokat írjatok, írjatok nemet, kort, és gyerekszámot is, nő esetén, hogy volt-e korábban abortuszotok. Légyszi, aki elolvassa ezt a kérdést, az válaszoljon is, mert csak úgy van értelme, ha sokan írnak. Mindenkit fel fogok pontozni, aki a kérdésre válaszol, függetlenül attól, hogy egyetértek-e vele, saját véleményem nem is fedem fel.


2011. okt. 17. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 tetris ***** válasza:
80%
Nem! 50N 2 gyermek anyja
2011. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Talán ezzel egyedül vagyok itt, de szerintem embert ölni bűn.
2011. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
80%

Nemmel. Aki az örökbefogadást javasolja,az nem gondol arra,hogy ez még nagyobb trauma,mint az abortusz. Hogy gondolja,hogy egy nő 9 hónapig kihordja,megszüli a gyereket,azután eldobja,mint egy megunt tárgyat,és többé nem tud róla semmit.

Másnak nagyon könnyű tanácsokat adni!

2011. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
19%

"Azok szavaznak igennel,akiket elvakít a vallás és soha nem kerültek hasonló helyzetbe,és jó az anyagi helyzetük is. "


Meg akik nem szeretnek gyilkolni.

2011. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
19%
A gyerek számára mi a nagyobb trauma, az örökbefogadás, vagy a halál? Úgy, hogy az anya vígan éli tovább az életét, könnyű okosnak lenni.
2011. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
88%

Már elnézést, nem már megszületett gyerekek kivégzéséről beszélünk, hanem abortuszról. És természetesen szerintem itt senki nem a 8-9 hónapos kisbabára gondol, hanem az embrióra.

Azért ne beszéljünk már úgy, mintha ugyanaz lenne.


És tessék tiszteletben tartani egymás véleményét, hihetetlen, hogy a tolerancia nulla, és mindenki azt gondolja, hogy a saját véleménye szent, és az egyedüli igaz! Speciel ez pont egy olyan kérdés, amire számtalan pro és kontra érvet lehet felhozni, és aki sarkosan csak az egyiket látja (bármelyiket), az számomra nem egy gondolkodó lény, hanem elvakult fanatikus.

2011. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 escrogar ***** válasza:
83%
Nem, 20/F, nincs gyerekem
2011. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Elnézést, én nem vitatom, hogy az abortusz - különösen ha illegálisan, a megengedett időt jóval túllépve végzik - szörnyűségekhez vezet.

Egy percig nem mondtam, hogy már babákat öljünk meg. Ez a kép szörnyű, valószínűleg bűncselekmény eredménye, és az ilyenért büntetés jár.

DE! A kérdés általában az abortusz megengedéséről szólt. A feltételei minden rendszerben vita tárgyát képezhetik (milyen esetekben, meddig, stb.) Ez esetben a meddig pl. egy fontos kérdés.

Én általánosságban válaszoltam a kérdésre, hogy nem, nem tiltanám kategorikusan. De természetesen szabályoznám, nagyon szigorúan, és komoly ellenőrzésekkel.

Azonban az nem volt a jelen kérdés tárgya, hogy ki hogyan szabályozná, annyi volt a tárgya, hogy (a teljesen szélsőséges esetektől eltekintve) egyáltalán szabályozná-e az ember.

2011. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
22%

IGEN!!! 18/F Nincs gyerekem.

Szeretném felhívni minden nemmel szavazó figyelmét,hogy nézze meg a youtube-on a " néma sikoly" című dokumentumfilmet és majd,akkor kíváncsi leszek arra ki fogja azt mondani hogy az még csak egy embrió és nem nagy dolog megölni........

2011. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
19%

IGEN!



EZ GYILKOSSÁG!

2011. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!