Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már megint mire jó:"Orbán...

Ez már megint mire jó:"Orbán Viktor beszédében elmondta: vétkesek közt cinkos, aki néma. Eljött az idő, amikor szólni kell, akkor is, ha veszélyes. Ilyen pillanat volt 1956-ban és 1989-ben is. "?

Figyelt kérdés
Nem túlozza el O.V. egy kicsit,illetve persze,hogy túlzás,de miért kell szítani a tüzet?Nem elég neki a 70%?
2009. máj. 2. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
TÚLZÁS???????? TÚÚÚLLZÁÁÁÁÁSSS?????? Ezen az oldalon egy lány arról panaszkodott hogy az anyja a hosszú haját akarja levágni mert azzal is spórolnak a vízzel meg a samponnal annyira tönkrementek!!! AKKOR MI A TÚLZÁS??
2009. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de én sem értem, miféle álomvilágban élsz te.

k.rva nagy szarban van az ország, vagy szted ez is túlzás?

2009. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
szerintem a fityisztől az a természetes h.szítja a tüzet, ezért ellenzék... de igen túlzás...van alapja annak amit mond, de azért ő még tovább csűri-csavarja a szavakat...szereti ha rá figyelnek ha ezt n ormális szavakkal mondta volna el már senki se figyelne rá mert unalmas.ezért ilyen patetikus...
2009. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is kicsit hatásvadász szöveg, de sajnos tényleg nagy sz*ban vagyunk. De attól még tényleg nem kéne ennyire hergelni az embereket.
2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Fogjátok fel a kédést a jobbik oldaláról: Legalább ezen idézet erejéig ismeri - vagy a beszédírói ismerik - Babits Mihály "Jónás könyve" című elbeszélő költeményét!

(MSZMP szimpatizáns vagyok.) Ez jó hír, nem kell Kövár Lászlóra vagy Mikola Istvánra bízni a következő választások elvesztését. Elvégzi az a főnök maga! (Ugyanis a hergelés, egy ideig eredménye, majd egy idő után visszájára jül el.) A dakotázás ideje lejárt, azzal nem tudna még egyszer előrukkolni, a "Patak vér" pedig már le van védve. Nem lesz azért az 70 százalék. Sajnos az 55 százalék valószínű. De hol van még 2010 májusa?

2009. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
géphiba volt: "Kövér Lászlóra", mert a születési neve mindenkinek szent!!!
2009. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Pont az ilyen ökör szövegelések miatt nem fog nyerni a fidesz 2010-ben... De az mszp se fog az tuti.
2009. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Itt az ideje alkalmazni a Nemzeti Színházban.Ott is megtapsolnák. Egyébként az Oscar-ra hajt.
2009. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

21:08 - Pont arra gondoltam, ami az első mondatod. De akkor ki fog győzni, Hol a harmadik erő? Kupa Misi, aki pont egy választásra alap(k)ított egy pártot? (Bár nem is rossz eredménnyel!)

21:42 Na ne! Hol van Ő, mondjuk Dustin Hoffmanntól?? (Egy alacsony embert kerestem összehasonlításként.)

2009. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze érzem én is,hogy nagy baj van.Na de '56-hoz hasonlítani?!
2009. máj. 3. 05:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!