Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb/szélsőjobbosok nagy...

A jobb/szélsőjobbosok nagy része mért ilyen tudatlan?

Figyelt kérdés
Mindegyikük tiszta sablonos: Mind zsidóznak, hazaárulóznak, és komcsiznak össze vissza. Olyan emberekre és szervezetekre akikre ezek a jelzők biztos nem illenek rá. Ráadásul, aki baloldali azt is állandóan lehurrogják ok nélkül. Pedig a legtöbbjük semmit sem ért a politikához! Olyan szánalmasak... De hogy lehetnek ennyire tudatlanok?
2011. okt. 18. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Fügyelj, csak olvasd el holnap a feltett kérdésed.

Ne ma,mert ma az indulat beszél belőled, és gondolkodj el azon hogy szerinted ez a kollektív minősítés, a jelzők amiket használsz, az hogy te "ki vagy te" megállapítod hogy nem értenek a politikához stb stb nem hasonlít egy akcentushoz. Egy olyan akcentushoz ami egy liberális pártott jellemzett és az idő bebizonyította hogy nincs igaza! Vagy csak egyszerűen egy a toleranciára épűlő szabad felfogás lehetővétehet olyan megfogalmazást amit te megengedtél magadnak?


Egy jobb és szélsőjobb közötti felfogású!

2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 bumbi02 ***** válasza:
59%

kb ugyanannyian nem értenek hozzá a baloldalról is... nem lehet általánosítani..


ami jelenséget te észlelsz az inkább az átlag életkor... tizenéves korban több jobb oldalit találsz, mint baloldalit. Anno általánosban volt osztálytársam már zsidózott, komcsizott össze vissza.. Lövése se volt hogy melyik micsoda. 13-14 évesek körében divat Kárpátia, meg FankaDeli majmolás, és romantikus módon a hazaszeretet hirdetése.. Persze meg van ennek az ellentéte is, azokban a tinédzserekben akik divatból melegek, vagy biszexuálisak (erre is voltak "példa"osztálytársaim)....


Nem lehet általánosítani hogy egyik oldal butább mint a másik.. Ez nem az "oldalon" múlik, hanem az oldalt alkotó egyénektől.. Lehet hogy te beszéltél 100 jobbossal aki földbuta volt, de lehet hogy beszélnél még 100al, azok meg mind értelmesek.

2011. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
nem szép dolog az általánosítás, de ezt teszi a ballib (jellegű) média. ma is mi volt az ATV-n hír? hogy pár vadbarom karlengetett Auschwitz előtt. napiszar.hu-ból nem akarnak csemegézni?
2011. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Problem2 ***** válasza:
60%

Én szélsőjobbos vagyok még sem zsidózók,hazaárulózok se komcsizok zsigerből.Igaz ezeket a személyeket nem bírom annyira.Hiszen aki magyar és itt él annak kötelessége a magyar hazát védeni, és a magyar kultúrát ápolni.De sajnos a zsidók 90% kb. olyan mintha egy kóros sejt lenne ebben az országban ,szembe mennek mindennel ,ami magyar kultúra,ünnep,néphagyomány."Hungarofóbok".

Egyet jegyezz meg:Ha nem vagy köteles védeni ezt a nemzetet előnybe részesíteni a magyar kultúrát,néphagyományt nem tartod be az elfogadott normákat.Akkor lehet menni.

Szemlátomást ők nem fogadják el.Ennyi.Nem az emberekkel van a baj ,hanem amit képviselnek...

Szerinted azok nem tudatlanok akik nagymagyaroznak,fasisztáznak,lenáciznak mindenkit aki a magyar kultúrát ápolja ebben az országban!?Ők nem tudatlanok??Kettős mérce...

2011. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

A bal/szélsőbalosok nagy része mért ilyen tudatlan?


Mindegyikük tiszta sablonos: Mind náciznak, fajgyülőlőznek, és fasiztáznak össze vissza. Olyan emberekre és szervezetekre akikre ezek a jelzők biztos nem illenek rá. Ráadásul, aki jobboldali azt is állandóan lehurrogják ok nélkül. Pedig a legtöbbjük semmit sem ért a politikához! Olyan szánalmasak... De hogy lehetnek ennyire tudatlanok?


Vedd észre, hogy ez egy nevetséges megközelítés. Jobbos ként fenntartom annak a jogát, hogy nem kéne egyiket se összemosni a régi job és bal nézetekkel. Mellesleg egy tavalyi felmérésből kiderült, hogy az MSZP-sek zöme mind mind ugyanúgy irtózik a kisebbségtől, csak hivatalból, kelnek védelmükre, mert ugyebár a Parlamentben nagy szavakkal dobálóznak, de fogalmuk sincs mik történnek a kis falvakban vagy a túlnépesedett roma lepte falukban.


Nem mondom, hogy hagyj fel nézeteiddel, viszont ajánlom figyelmedve a parlamenti videókat Youtube csatornáján. + Kuruc és Barikád. Én személy szerint párszor rá néztem annak idelyén. Ma már rendszeres olvasójuk vagyok.



(Érdekességkép fura, hogy egy történetet összemérve (Baleset,gyilkosság és stb...) , ált. a Barikád vagy a Kuruc.info sokkal közelebb áll az igazsághoz , mint az RTL vagy a Tv2.

2011. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ez amit írtam nem volt általánosítás. Direkt kiírtam a kérdésbe hogy ,,nagy része".


4. válaszadó: A zsidók mért nem illenek be a magyar képbe? Amúgy attól még lehet valaki magyar hogy nem él magyar hagyományok szerint. Jah és mi (legalább is én) nem azokat fasisztázzuk le, akik őrzik a magyar hagyományokat, hanem akik tényleg azok, magyarán zsidóznak, cigányoznak meg védik hitlert és idézik a szavait,stb.

2011. okt. 18. 22:39
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
attól még általánosítás marad :)
2011. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A kurucinfó és a barikád meg tele van ilyen cikkekkel hogy ,,A büdös cigányok megint megvertek valakit" Ez aztán nagyon nem elfogult, mi? Szélsőjobbosok! Ha már ennyire fasiszták vagytok, akkor mért veszitek sértésnek? Féltek hogy a nép még jobban megutálna benneteket ha nyíltan bevállalnátok hogy többnyire mind neonácik vagytok? A képmutatáas az megy, meg a másikra mutogatás, mi? Nem állítom hogy nincsenek bűnöző cigányok, de közel sincs köztük annyi bűnöző mint azt ti gondoljátok!
2011. okt. 18. 22:45
 9/22 Problem2 ***** válasza:
58%
Igen ,furcsa ez a zsidókérdés.Úgy tudom van 3 "igazi" zsidó iskola Budapesten.Halottam volt történelem tanáromtól(volt egy diákja ,aki az egyik iskolából átment egy másikba ,ahol ez a tanár tanított) és ő mesélte ,hogy abban a zsidó iskolában még a magyar himnuszt(!) sem tanították!Na itt kezdődne az asszimilálódás ,de ők valamiért nem bírnak vagy nem akarnak...
2011. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
A kuruc.info közel sem olyan hivatali lap, mint a barikád, ezért önkényuralmi okoknál fogva, azt írnak oda amit akarnak, nyersen és erősen fogalmazva. Mert magukra veszik, részükről akkor érthető a felháborodás nem de? (Az már látod más dolog, hogy ennyire olvasott oldal lett.)Nyilvánvalóan én is egy szemét rasszista vagyok, elfogult náci. Nem veszed észre, hogy már megint itt tartasz? És még te beszélsz, az ujjal való mutogatásról, holott még mindig te vagy az agresszor aki beskatulyáz engem és egy kalap alá vesz az kuruc szerkesztőségével. Amíg ilyen mentalitást mutatsz addig te szem leszel nálam\nálunk különb.
2011. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!