Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ma olyan magyar politikus,...

Van ma olyan magyar politikus, aki az ország sorsát előrébb helyezné a saját pártjáénál?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha mondjuk választhatna a következő két lehetőség közül, akkor őszintén a másodikat választaná:


1.) Ők nyerik a választást, és az ország közepes ütemben fog fejlődni.


2.) Egy másik párt fog nyerni, ők be se jutnak a parlamentbe, de az ország az 1.) pontnál nagyobb mértékben fog fejlődni.


Tényleg valahogy nem tudom elképzelni a mai magyar politikai élet egyik szereplőjéről sem, hogy őszintén a másodikat válassza.


2009. máj. 2. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

a Jobbik politikusai egyértelműen ilyen emberek

ők tényleg az országért kívánnak tenni

2009. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Embere válogassa

....

2009. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Egyértelműen LMP.
2009. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Az meg mi??????
2009. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Gróf Széchenyi István, Báró Wesselényi Miklós, Grót Batthyány Lajos talán még dr Kossuth Lajos is. De lehet, hogy hülyeséget mondtam!
2009. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Ja, mert MAI politikusokat kérdezett...

Amúgy én is a Jobbikban bízok meg a legjobban, aztán majd legközelebb akkor véleményezem őket, ha bent lesznek a Parlamentben.

2009. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Picit tréfáltam, de történelmileg igazam volt. Ugye? És abban is egyetértesz, hogy kellene 50 Széchenyi, 50 Wesselényi, 50 Batthyány és 30 Kossuth. És egy ekkora létszámú Parlament, alsó- és felsőházzal bőven elegendő is volna.
2009. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
49%
Vona Gábor és a JOBBIK. Ha belegondolunk honnan jött a párt és hová tart. És parlamenten kívüli párt (még) tehát nem a pénz vezérli őket...
2009. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Biztos van,de még nem ismerjük....
2009. máj. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
"Nem a pént vezérli őket"???? Hol élsz? Amig ilyen komoly pénzzel támogatja az állam az országgyűlési pártokat, addig nem lehet ilyet kijelenteni. El kellene törölni a támogatást, na akkor lehetne mondani, hogy nem a pénz vezérli őket, ha csak a tagdijakból stb tartanák fenn magukat. A párttámogatás is egy olyan felesleges kiadás mint a képviselők költségtérítése.
2009. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!