Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vádolják Gyurcsányt...

Miért vádolják Gyurcsányt terrorcselekménnyel?

Figyelt kérdés

[link]


Gyurcsány csak azért lenne terrorista mert anno rendőröket küldött ki a rongáló és gyűlölködő szélsőséges huligán tüntetők ellen? (miközben nem egyszer a tüntetők támadtak először) Ilyen esetekben még sok más EU-s országban is durvábban lépnek föl mint itt. Undorító hogy a szélsőségek és a fidesz 2006 óta még mindig ezen a ,,rendőri túlkapáson" rinyálnak. Nagyon úgy néz ki hogy a jobboldal mindenáron börtönbe akarja küldeni Gyurcsányt. Bár nem volt valami jó miniszterelnök, de egyrészt ezt a folyamatos b*sztatást senki sem érdemli meg, másrészt orbán ezerszer rosszabb nála. Szóval Gyurcsány mért lenne terrorista??


2011. okt. 19. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:

,,Együgyű liberális hülye vagy. Neked Petőfi és a márciusi ifjak, vagy épp az '56-os felkelők is nyilván csak gyűlölködő náczifasiszták. Érdekes persze, hogy a Francia Forradalmat még elvtársaid is monumentális szabadságharcnak hiszik, pedig aztán az ottani jakobinus, szélbalos vérfürdő volt az igazi csőcseléktombolda, hogy 1917. november 7.-éről ne is beszéljünk...


Amúgy pedig Gyurcsány azért terrorista, mert lovasrohamot küldött a tüntetőkre, akik nyugdíjasokat, tiniket püföltek véresre, szemeket lőttek ki, külföldi turistáknak (!) törték el az ujját, kezét. Aztán pedig kitüntették a kormánya alatt a terrort levezénylő "rendőr"kapitányt."


Mit képzelsz magadról? Mi van akkor ha liberális vagyok? Te vagy a hülye ha a márciusi ifjakat ezekhez a mai jobbikos huligánokhoz hasonlítod. Jah és ők is rézben liberális eszmék által vezérelve indították el a forradalmat. Megint egy tipikus szélsőjobbos sablongyökér, aki minden liberálist szid össze vissza és a kommunistákhoz hasonlítja őket. ,,Ember!" Olyan dolgokkal vádolsz, amiket nem is mondtam! Direkt jössz ide kötözködni?

2011. okt. 19. 21:58
 52/79 anonim ***** válasza:
91%

Pár nappal ezelőtt két rendőr súlyosan megsérült, mert 5 cigány összeverte őket (eltört a kezük,arccsontjuk stb). Mindenki azt kérdezi, hogy de miért nem lőttek? Amerikában ilyen nem fordulhatott volna elő. És tényleg. Ha egy rendőr vagy bárki életére törsz, joguk van megvédeni önmagukat. Lásd alábbi cikk:


[link]


Na most ha én egy téglát vágok a rendőrök fejéhez békésen, vagy molotov koktélt dobok feléjük az miben más (minimum egy rendőrnek kettétört a lába amikor egy nagy betondarabot vágtak hozzá)? Mi a különbség? Ebben az esetben miért így kell cselekedni, abban az esetben miért úgy?


Október 23-án én járókelő voltam, mert tényleg van ilyen is. Lehetett tudni, hogy itt baj lesz, egyébként amúgy is hangosbemondón üvöltöztek, hogy hagyjuk el a helyszínt. Én megtettem, még rohannom sem kellett. Egy hajam szála sem görbült. Mi olyat csináltam amit sokan nem tudtak megtenni?

2011. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
20%

Ezt kiemelném:


"40. Az azonosító jelvény viselése kötelezı, amennyiben az egyenruhás rendır állami, közhatalmi jogosítványok

gyakorlásával összefüggı tevékenységet végez"


Kötelező. Ismeri ezt a szót valaki?

Ha pedig nem viseli akkor az intézkedés megkezdésekor köteles igazolni magát. Amennyiben ezt nem teszi akkor pedig jogilag ugye nem minősül rendőrnek, mivel az intézkedés alá vont személy(ek) nem lehetnek azzal tisztában, hogy ők valóban RENDŐRI intézkedés alatt állnak e. Márpedig, ha egy civil horda agybafőbe ver járókelőket politikai okokból és megfélemlítési célzattal akkor azt a jog terrorcselekményként határozza meg.

Gyurcsány tehát még a legenyhébb esetet véve alapul is terrorcselekményre, továbbá többrendbeli és több személy sérelmére elkövetett súlyos testi sértésre, és többrendbeli és több személy sérelmére elkövetett emberölési kísérletre, valamint garázdaságra való felbujtást követett el.

2011. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
22%
:D kérdezo, fordulj pszihiáterhez.
2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
12%

"Mi van akkor ha liberális vagyok?"


Beismered, hogy olyan távol vagy a realitástól, mint Makó Jeruzsálemtől.

2011. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:

,,:D kérdezo, fordulj pszihiáterhez."


Mért?

2011. okt. 19. 22:47
 57/79 anonim ***** válasza:
35%
Mert komplexusokkal kuzdesz. Korábban leneonácipatkányozol itt egy (vélhetoen) neonáci hozzászólót, aztán ha téged leliberálishulyéznek, akkor felháborodsz, és "mit képzelsz magadról" szavakkal reagálsz. Hát mit képzel magáról, azt amit te magadról bmeg :) De én egyébként nem csodálkozom ezen, elobb-utóbb minden hithu liberális bekattan.
2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
0%

"Mért?"


Hogy mielőbb kezelhessen...

2011. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban nekem is volna egy észrevételem. Ugyanis a kérdező a rendőrgyűlölettel kapcsolatban nácizott, és és sehogysem találom a rációt. A nácik ezekszerint foglalkozás szerint különböztetnek meg embereket és nem faji alapon, tehát eddigi ismereteim tévesek.


Azthiszem vásárolok egy történelemkönyvet. Hátha Hitler sem a zsidókat üldözte, csak az uzsorásokat. :)

2011. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:

Mivel Gyurcsányt azzal is megvádoták h a titkosszolgálatokat is saját célra használta fel, ergo simán el lehet képzelni, hogy volt ott pár beépített ügynök akik ha csak egy kicsit is elkezdenek balhézni akkor onnantól kezdve már el is szabadult a pokol. Ezt persze ne magamtól szültem meg akkoriban sok blogon meg ilyen helyeken lehetett olvasni, hogy valami ismeretlen arc kezdett dobálózni majd a többiek mentek utánuk..


idáig a vita része most egy kérdés tényleg csak kíváncsiságból:


azt írtad h ne hasonlítsuk a "jobbikos csürhét" az 48-asokhoz vagy 56-osokhoz. akkor kérdés: Szerinted honnantól mondhatjuk egy megmozdulásra h forradalom mi különbözteti meg őket a korábbiaktól?

2011. okt. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!