Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy az M1...

Titeket nem zavar hogy az M1 csatornába csomó pénz folyik el?

Figyelt kérdés

Mindig is sz.r csatorna volt de mostanában a nagy megújulásukkal együtt is sz.r csatorna és csak pumpálják bele az adó fizetők pénzét nem hogy meghúznák magukat.Legjobban ma rágtam be hogy az formula1 is oda fog átkerülni ami 100% hogy több 10 akár 100milliárdba is kerülhet az adó fizetőknek.Komolyan erre van pénz és közben meg az embereket húzzák le elég rendesen.


Ráadásul bármilyen politikai műsort náluk néznél pl este mindig a fidesz majmolása megy.Komolyan erre van szükség????????mikor az emberek lassan éhen döglenek


2011. okt. 20. 16:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ha jó műsorok lennének rajta nem zavarna...
2011. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Az M1-en vannak jó kultúrális, tudományos és művészeti indíttatású műsorok is az aktuálpolitikai mellett. Sőt, még klasszikus filmek is vannak. Engem nem "zavar".

Amikor meg az RTL-re került a Formula 1, a tv2-re meg a Bajnokok Ligája, akkor meg a szemét multik volt a téma.

Egyébként ettől nem lesz olcsóbb a kenyér, ha már az éhen döglést említetted.

2011. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem zavar. Az m1 még mindig az egyik legnézhetőbb csatorna azok számára, akiknek igényük van némi kultúrára. A kereskedelmi adókon ilyet nem találsz (mivel ugye nem eladható), talán egyedül a Mezzo az, amit egyébként lehet nézni - az viszont kimondottan a zenére specializálódott. Tudom, hogy ma már csak frázisokban divat a kultúrával foglalkozni, de azért akadnak még olyan emberek, akiket valóban érdekel.
2011. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Jah vannak rajta kulturális meg minden féle filmek csak hát mind sz.r.Vesd már össze őket egy nat geo-val vagy egy History-nál leadott műsorral.A filmeket meg hadjuk mert mind őskori.

Nem lenne bajom hogy átveszik az F1-et de pont most van ilyen célokra több milliárd mikor az embereket meg sanyargatják mindenhol?

Egyébként ha sűrűn nézed azt is láthatod hogy másról nem szól a csatorna csak a fidesz majmolásáról.Nem hiába.Hisz egy fideszes seg.nyaló lett a vezér igazgató.

2011. okt. 20. 16:54
 5/32 anonim ***** válasza:

A Média törvénnyel éppen ezt akarták elérni. Ami állami kézben van,az csak a Fideszt dicsérheti! Ezért bocsájtották el a legtöbb nem Fideszes rádióst. A Kádár-korszakban is csak azt hallhattad,amit a Párt engedélyezett.

A propagandára pedig mindig van pénz.

2011. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51

Hát figyelj ha választani kéne inkább TV2,RTL-t (de ez is csak ha film vagy sorozat megy rajtuk) választom mint a semmiről nem szóló műsoraikat vagy a 10000 éves filmeket vetítő M1-et.Hozzá teszem egyiket sem nézem mert van müholdas tévém és leginkább a discovery-t,history-t,nat geot-t és a többi jó csatornát nézem és filmek terén HBO-kat.(hozzá teszem ez nekem kártyamegosztással jönnek)

2011. okt. 20. 16:58
 7/32 anonim ***** válasza:

A többi csatornába is sok pénz elfolyik. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy csatornaműködési költsége erősen függ a környezettől is.

Az M1-en még mindig több a nézhető műsor, ha van egy minimális igényszinted. És ott egy filmet nem szakítanak meg öt percenként tíz perces reklámblokkal.

A majmolás nemcsak elhatározás kérdése. Ahonnan a pénzt kapják, ott ezt diktálják nekik. Ne a táncost nézd, hanem aki a nótáját húzza. Ha zavar, ott kell változtatnod.

2011. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy az általad felsorolt csatornák mit költenek? Nem az almát a körtével kell összevetni.
2011. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Azt be kell látni, hogy a Discovery, Nat.Geo., Viasat, Spektrummal nem versenyezhet. Azok milliárddal jobbak.

De ha most ennyi pénzt adnak nekik akkor miért van ez a nagy megszorítás és erre hivatkozva sok ember elküldése onnan. Vagy csak azok mennek akik nem párthűek?

2011. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58


Igazad van!Nincs annyi reklám stb stb de a műsoraik ugyan úgy sz.rok tegnap mi volt éjjel hát a Biszkut próbálták lejáratni kisebb sikerrel.Na meg hát ezek az új vetélkedők is valami borzalmasak.Hozzá teszem engem nem zavarna hogy mit sugároz de ilyenekkel hogy F1 ami több milliárdokba kerül nagyon felba..nak.Nem azért fizetem az adót stb hogy azt fizessem hogy a közvetítési jogokat vegyenek.


Míg pl az RTL/TV2 kit érdekel hogy mit ad amíg nem az én és a többi adó fizető pénzén csinálják.Ha a sok birka (már elnézést) nem szavazna a sok idióta műsorukra már lehetséges hogy becsődölt volna mind2 és elhúztak volna jó messzire.

2011. okt. 20. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!