Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hirtelen változás,...

Mi ez a hirtelen változás, hogy Orbán szerint nincs bankellenesség?

Figyelt kérdés
Hirtelen egy felejtő kapszulát vett be.Mintha mindennap más szorongatná és afelé hajlik, ahol erősebb a szorongatás.
2011. okt. 20. 16:55
 1/7 doboszoli ***** válasza:
67%
Szót sem érdemel, annyira mindegy mit mond.
2011. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
10 év óta Orbán mindennap mást mond.mint az előző napon. Most miért tenne másképpen?
2011. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ebben az országban komolyan érdekel még valakit Orbán mit mond?
2011. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kéne, mert nem csak mi halljuk.
2011. okt. 20. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Akkor is hazudik, ha kérdez!


GYF mellé a cellába vele!

2011. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha ezt ennyire kristálytisztán látja mindenki, ahogy az előző válaszolók leírták (és mondanom se kell, hogy igazuk van), akkor csak azt nem értem, hogy a választás előtt miért csak én láttam, hogy Orbán egy hazug szélhámos? Akkora zseni lennék? Nem hiszem, inkább a magyarok, hát hogy is mondjam finoman, ennyire butusok, politikailag éretlenek. És sajnos még mindig azok, ami egy életveszély.
2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szavazó polgárok több mint fele még mindig támogatja az Orbán-kormányt, tehát van akit érdekel hogy mit mond.
2011. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!