Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianoni békeszerződés ha...

A trianoni békeszerződés ha jól tudom 90 évre szólt és tavaly lejárt, akkor most vissza kaphatnánk az elvesztett területeket?

Figyelt kérdés
hallottam olyat is hogy a dél szláv háborúban a horvátok belementek volna egy államszövetségbe Magyarországgal igaz ez? de a szlovákokról is halotam ilyet.
2011. okt. 20. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
A trianoni békeszerződés már rég nincs érvényben. Az 1947-es párizsi béke van érvényben, az viszont nem meghatározott időre szól. Nem igaz, hogy minden nap akad egy ilyen hülye aki ezt megkérdezi.
2011. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

"Nem igaz, hogy minden nap akad egy ilyen hülye aki ezt megkérdezi."


elnézve az itteni színvonalat, ne csodálkozz :)

2011. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%

a kardomba dőlök, ha még egyszer meglátok egy ilyen kérdést.


kedves kérdező!

amikor kiírtad a kérdést, nem jelent meg véletlenül egy 'hasonló kérdések listája' címszó alatt 5 teljesen ugyanilyen kérdés, mindegyikre legalább 10 válasszal?


egyet kellett volna megnyitni, abból 8 helyen kiderült volna, hogy nem a trianoni békeszerződés van életbe léptetve, hanem a párizsi...

2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

utolsó ha kijött volna az a kérdés nem kérdeztem volna.

a kérdést pedig azért raktam ki mert láttam olyan cikket hogy meg lehet támadni a trianoni szerződést.

de ha nem olvasnék ilyeneket nem is kérdeznék rá hogy igaz e, meg kíváncsi voltam más véleményére de ti nem is olvastátok végig a kérdést mert másra is kívácsi voltam de arra nem is válaszoltatok csak egyből még egy hülye "vesszen Trianon úr" látszik milyen összetartóak és barátságosak vagytok menjetek homokozni!!!!!!

2011. okt. 21. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!