Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa, hogy azok, akik...

Nem furcsa, hogy azok, akik anno az SZDSZ-re fújtak (fideszesek), azok most vígan ugyanúgy érvelnek a megszorítások mellett, mint a szadesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 21:06
 1/9 bumbi02 ***** válasza:
41%
érdemben egy Fideszes se fog hozzászólni nyugi.. rajtuk kivül meg mindenki szerint furcsa..
2011. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem furcsa, hiszen egy elvakult fanatikus számára a penészes, száradt kenyér is mennyei manna, ha a kedvenc bálványa adja.
2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy egy-két kérdésben azonos állásponton volt a két párt, egyébként viszont tűz és víz.
2011. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Egyáltalán nem furcsa, én ismerek személyesen is Fideszeseket és ők az életben is ilyenek, például van aki egy olyan nővel jár akit azelőtt mindennek lehordott, hogy milyen undorító rusnya nő. Ez csak egy példa, de a többi is ilyen sajnos. Fideszesnek gerince nincsen.
2011. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bumbi02 ***** válasza:
0%
ez igy meredek állítás utolsó.. Volt egy ismerösöm egy az egybe Fideszes volt.. jött nyári szünet, (fülkeforradalom évében volt ez ) szeptemberben már mondta hogy bánta azt hogy eddig hit benne hogy más a Fidesz mint a többi... Nem attól lesz az ember gerinctelen hogy Fideszes vagy nem az.. ez született tulajdonság..
2011. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én már csak ilyen vagyok. És nem azért, mert nekem teljesen mindegy, hogy mennyi adót vetnek ki, és miközben én meg sem érzem örülök hogy sok embernek rosszabb lesz, hanem mert csak így kerülhető el az államcsőd és így ívelhet felfelé a gazdaság pár éven belül.
2011. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szadesz hogy érvelt?


Amúgy a Szadesz csődtömeg volt. Hét teljes éven át volt kormányon, miután az egykulcsos adóval kampányolt (rámegy a gatyája is? Egykulcsos adó, 18%!), de nem tudta megvalósítani.


Ha megvalósított volna bármit az elképzeléseiből, és nem csak pofázott volna, talán népszerűbb is lenne az SZDSZ, mint amilyen most.

2011. okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Fideszesnek gerince nincsen."


no comment.

Az eszed otthon maradt ?

2012. szept. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem furcsa ők egy és ugyanaz: cionista az összes?

Hajrá Jobbik!

2013. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!