Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vizsgálják 2006 eseményeit....

Vizsgálják 2006 eseményeit. Azt nem értem, hogy miért nem kérdezik meg azt, hogy mit kerestek a magyar rendőrök között külföldi rendfenntartók?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a belvárosban volt aznap a gyerekével. Mikor látta, hogy zűrös a helyzet gyorsan távozni akart a helyszínről és elindult a Metro irányába, de rendőr sorfal állta el az útját. Megszólított egy rendőrt, és kérte, hogy engedjék át, mert gyerekkel van, és egyébként sem tüntető. A rendőr hebegve-habogva csak annyit mondott: "Kicsit beszél magyar." Vajon ki volt ő? Honnan jöhetett? Sejtésem van....
2011. okt. 21. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Azert, mert szerintem nem voltak.

Olyan viszont volt, h a Mekibol eloszor magyarul, majd angolul orditozva zavarta ki az embereket a rendor.

Persze masnap az idiotak azt kerdezgettek egymastol, h "hallottad, h angol rendorok is voltak?"

2011. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsit más az amit írsz, mert mint mondtam itt két ember között zajlott le a beszélgetés. és a kicsit beszél magyar, azért elég egyértelmű - szerintem.
2011. okt. 21. 08:05
 3/13 Antimod ***** válasza:
36%
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Én is rengeteg ilyen sztorit hallottam, hogy hallottak mindenféle nyelven beszélni magyar rendőregyenruhás embereket (főleg oroszul-ukránul, szlovákul). Nem tudom, mi igaz belőle, mi nem. Én is elég sokat voltam rendőrök közelében az utcán akkoriban, de magam nem tapasztaltam ilyet, igaz a rendőrök meglehetősen némák voltak.
2011. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Az Eu is külön csendörséget hozott létre.

Kíváncsi vagyok hol vetik be elsőnek.


A lényege, hogy ne a saját nemzete között kell szétütni!

2011. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Igen, voltak.



Egy repülőnyi kiképzett izraeli kommandós jött Magyarországra Gergényi Péter megrendelésére, kb. 100 fő. Ugyanazt a magyar rendőrruhát vették fel, amit a magyarok is hordtak. Ezért nem volt azonosító rajtuk, mivel akkor nem tudtak volna elszámolni a plusz emberekkel. Na ők tényleg neki mentek az ártatlan tüntetőknek, a magyar rendőrök viszont biztosan nem!

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Azok nem rendfenntartók voltak, hanem az IN-KAL Security nevű terrorszervezet emberei.
2011. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Így terjednek a pletykák! Honnan tudod,hogy az ismerősöd igazat beszélt?
2011. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

"Egy repülőnyi kiképzett izraeli kommandós jött Magyarországra Gergényi Péter megrendelésére"


Ekkora barmokat...

Ezzel azt fogják elérni, hogy a következő tüntetésen már szemrebbenés nélkül nyúvasztják ki az egyenruhásokat, mondván azok úgysem magyar emberek.

2011. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos a zsidók mindere képesek.
2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod,hogy az ismerősöd igazat beszélt?"

Nincsenek az ismerőseim között hazug emberek.

2011. okt. 21. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!