Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Október 23-án lesz balhé...

Október 23-án lesz balhé Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyasmi,vagy még nagyobb mint 2006-ban?Vagy semilyen?
2011. okt. 21. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném.

Bár érdekes tüntetés lesz. Nemzeti radikálisok és szélsőjobbosok kézenfogva az ultraliberálisokkal a Fidesz ellen. :P

2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
De szerintem pont ezért nem lesznek sokan. Én is nemzeti radikális vagyok, de ha budapesti lennék és tüntetni akarnék, előbb hazazavarnám az "egymillióan a sajtószabadságért facebook csoportot" :D
2011. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Két nap mulva kiderül. :)
2011. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bumbi02 ***** válasza:
75%
látod Ebcsont ez a baj... hogy mikor ekkora sz*r van mint a Fidesz, első helyen még mindig az áll hogy ő nem radikális vele nem tüntetek...
2011. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Egy nemzeti radikális számára attól nincs lejjebb, minthogy összefogjon akárki ellen is a nácikoló libsikkel. He nem ízlik a spenót, akkor sem eszek sz@rt! ;)
2011. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

sztem nem. ha rajtam múlik, biztos nem.


mi kulturáltan tüntetünk. még a szemetet is össze szoktuk szedni magunk után......

2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bumbi02 ***** válasza:
93%

tehát inkább eszed a sz*rt, minthogy összefogj egy liberálissal akinek szintén sz*rt kell ennie... ez a baj hogy rásütöd minden liberálisra hogy olyan amilyen és velük semmiképp.. engem nem tudom mikor hallhattál itt nácizni, vagy hasonló...

de amig nem vagyunk képesek összefogni, hanem azt nézzük hogy ez balos, ez jobbos, ez gazdag, ez szegény.. addig ehetjük a sz*rt...

2011. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Demszky takarodj az biztos nem lesz.PEDIG AZ NAGY VOLT!!! :DD
2011. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 20:55


Alapveto kulonbség van a két fél kozott. Míg a szoci/libsi kombó azért megy(?) tuntetni, mert neki magának szarul mennek a dolgai, addig a radikálisok azért, mert Hazájukhoz méltatlannak találják a jelenlegi politikai elitet. Mit gondolsz mi lenne, ha egy radikálisnak elszólna magát egy libsi, hogy o bizony leszarja az országot/nemzetet, de egyszeruen nem akar tandíjat (vagy más, Fidesz által bevezteni kívánt "megszorítást") fizetni, mi lenne? Mondjuk úgy, hogy szokatlan rendbontás :)

2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!