Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire számítotok, vasárnap,...

Mire számítotok, vasárnap, október 23-án lesz rendbontás Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogy mekkora tömeg jön majd össze. Ha nagy lesz a tömeg, akkor megjelennek a rendbontók is törvénszerűen.
2011. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
rendbontás lesz, kérdés, hogy tömeges "party" lesz-e, szerintem erre gondolsz. egyébként A) a show miatt esélyes, hogy lesz B) nemtetszés nyilvánítás nyilván esélyes, hogy lesz, és ha ezt el akarják nyomni erőszakosan, akkor a békés jellegű dolog is erőszakosba válthat, így rendőrség általi szításra. persze balhét meg lehet oldani úgy is, hogy pár megfizetett emberrel elindítják a show-t, kicsit köveket dobálnak, és hasonlók..
2011. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Én békésen, itthon fogok megemlékezni. A csőcselék csináljon, amit akar. Kilövik őket, jövőre meg a családjuknak egyel több oka lesz a megemlékezésre.
2011. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
ez már-már pesszimista volt, nem is realista. de meglehet. :)
2011. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bumbi02 ***** válasza:
50%
én azt tartom valószinünek hogy vagy egy hülyék csoportja belekeveredik az egészbe és neki áll randalírozni -majd az egész "nyomot" hagy a tüntetésszervezőkön hogy ők se különbbek, ők se tudnak rendesen tüntetni, vagy pedig fizetett randalirozok elkezdik.. de remélem nem lesz semmi ilyen.
2011. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyen, úgyis lelövik deviáns törő-zúzókat.
2011. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
éles tűzparancs? ez nem lenne durva kicsit?
2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ismét "forradalom" lesz. :)
2011. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
minden nap "forradalom" van. legutóbb a pörköltem "forrt" :)
2011. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Okróber 15-én világforradalom borította lángba a Föld nevű bolygót, szóval ehhez képest már csak laza levezetés lenne egy október 23-i forradalom. Valószínűleg az Egymillióan Feriért facebook csoport mind a hetven nyugdíjas szimpatizánsa jelen lesz. Ha a járókereteiket is hozzák, nagyot tudnak ütni!
2011. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!