Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye a Munkásp...

Kinek mi a véleménye a Munkáspárt programjáról?

Figyelt kérdés
Ellenzem ezt az elvtársazás ,kommunistázás,stb. dolgot,de elolvastam a párt programját és pozitívan csalódtam. Kinek higgyen már a választó és kiben bízzon?
2009. máj. 4. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Menj el a Terror Házába (Andrássy u. 60.) és meglátod, mi az a munkáspárt. Ha ellátogatsz oda, akkor majd írj vissza, hogy szerinted pozitív-e a programjuk.. :)
2009. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy semmi sem jó a Magyarnak,de akkor melyik párt a legjobb itt Magyarországon? Sem MSZP sem FIDESZ sem a többi párt,akkor melyik? Volt Kisgazdapárt szídták, volt amikor a FIDESZ irányította az országot, szídták mint a bokrot! Most az MSZP van hatalmon és szídják. Én akkor éltem jól amikor a FIDESZ kezében volt az irányítás. Amióta az MSZP van azóta folyamatosan tönkrementem anyagilag. Másodállás is kevés ahoz,hogy megéljek és nem azért kevés mert nagy lábon élek,hanem mert az árak emelkedenek a fizetések évek óta semmit sem emelkednek. Még egyszer kérdem én,hogy akkor kiben bízzon az ember,kinek higgyen? Vannnak akik bepöccennek ha szídják az MSZP-t,vannak akik bepöccenek ha szídják a FIDESZ-t,de mégis ki lenne alkalmas az ország irányítására? Egy teljesen ismeretlen valaki,akiről még senki nem hallott semmit és hátha az majd rendet tesz négy év alatt? Nem hinném,hogy ez így lenne. Amiben már csalódott az ország abban már nem bízik,de mivel jobb az ismeretlen,hiszen semmit sem tudnánk róla. Persze adjunk neki esélyt ,hogy mutassa meg és akkor jó lesz,de mire feleszmélünk,hogy hú az anyját ez sem jobb a többinél,addigra mégjobban tönkrezúzta az országot. Semmi sem jó! Így sem és úgy sem. Sok időstől hallottam,hogy bizony kemény volt a Kádár rendszer,de akkoriban lehetett élni és nem úgy mint ma,hogy sok a munkanélküli,gyárak,iskolák,korházak zárnak be. A fiataloknak semmi esélye lakáshoz jutni. Termőföldünket eladják és bevásárló központokat építenek rá amiben a külföldről hozott árukat árulják nekünk. A fizetésekből akkoriban meglehetett élni ,nem úgy mint ma,hogy a másodállásból szerzett pénz is hipp-hopp elmegy. Nyaralni nem tud manapság a Magyar és örül,hogy akár egy napi kikapcsolódásra van pár ezer forintja. A nagybátyám 62 éves és bizony azt mondta nekem,hogy ő nem lenne fiatal a mai világban,mert látja amit és tud viszonyítani,mert annak a fiatalnak aki nem örököl és nem állnak a háta mögött,hogy segítsék,annak az élete halálra van ítélva,mert hiába vesz fel 25-30 évre hitelt lakásra,de törleszteni szinte lehetetlen. A nyugdíjasokkal is cudarul kivan cseszve,mert ott az apósom példája,hogy nyugdíj mellett munkát vállal,hogy a számláit rendezni tudja? Hol itt az igazság? És én nem a Terror házára vagyok kíváncsi,hanem a jövőm érdekel és nem a Terror háza. Az MSZP-ben is voltak olyan személyek,akik rettenetes dolgot műveltek a múltban kommunista ként,de nevet,neveket nem írok. Hova tart ez az ország?
2009. máj. 4. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Én pl. nem szoktam a Fideszt szídni. Ők se szentek, de jól csinálták a dolgukat, ami ugye az volt, hogy jól menjen az országnak. Nem gondolkozom más alternatíván.
2009. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!