Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NEM TETSZIK A RENDSZER. Mi a...

NEM TETSZIK A RENDSZER. Mi a véleményed erről a klipről, és amúgy az egész dologról?

2011. okt. 23. 19:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kissé műveletlen. János vitéznek nem Juliskája volt, hanem Iluskája. Nézzen már utána mielőtt számot ír belőle."


Igen, nekem is ez a "kedvenc" részem. Nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek...

2011. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

""Kissé műveletlen. János vitéznek nem Juliskája volt, hanem Iluskája. Nézzen már utána mielőtt számot ír belőle."


Igen, nekem is ez a "kedvenc" részem. Nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek..."

Nevess, mivel ez utalás egy Jobbikos képviselő szavaira: [link]

2011. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves rejehw!


Köszönöm az eligazítást, nem ismertem ezt a nyilatkozatot. Nah, most jól beégtem a tájékozatlanságommal. :(

2011. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ezt én sem ismertem, és szerintem még sokan mások sem. Emiatt sokan műveletlennek fogják tartani a szöveg íróját.
2011. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy egy kis h_lye pics_ énekli bele se lát semmibe csak ismétli 3 percig, hogy nem tetszik, DE azt se mondja, hogy mi nem tetszik, mert a rendszer az egy tág fogalom...
2012. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
"A jobbikos politikus kiemeli: a Nemzeti Színház feladata alapító okirata szerint a világ és a magyar irodalom hagyományainak ápolása, ennek ellenére a János vitézben Juliska egy prostituáltként jelenik meg, aki a Nyugati pályaudvaron strichel. Bizonyára a felháborodás zavarta meg Pörzsét - a János vitéz női főszereplőjét ugyanis Iluskának hívják. (Jancsi és Juliska egyébként valóban összetartoznak, de nem a magyar, hanem a német kultúrában. A Grimm-fivérek 1812-ben adták ki erről szóló meséjüket, Hänsel und Gretel címmel)."
2014. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!