Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnálom, hogy elmarad a...

Sajnálom, hogy elmarad a Fidesz ünnepi nagygyűlése! Neked mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Fidesz szimpatizánsnak vallom magam, de ez hidegen hagy eléggé.
2011. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Sok fideszes rendezvény elfog maradni.

Egyre jobban atrtanak a népük fiaitól.

A végén Ov is hol tojást hol követ kap, és úgy kell majd kimenekíteni mint a cimboráját.

2011. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Most nem tudtam volna úgyse rá elmenni, meg már annyira nem is akarok. Voltam már elégszer.
2011. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Orbán vagy fél,hogy megdobálják,vagy tudja,hogy most sokkal kevesebben mennének el,mint amikor még ellenzékben volt. Ciki lenne,ha csak kevesen hallgatnák a hazugságait.
2011. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 doboszoli ***** válasza:
85%
Patkányok a süllyedő hajóról? Na de elsőnek a kapitány menekül? Fura...
2011. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
"Orbán Viktor vasárnap az Európa Tanács ülésére megy, ezért az az október 23-i megemlékezés, amelyen az állami ünnepségek keretében beszédet mondott volna, elmarad." Talán nem ártana tájékozódni előbb.
2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

kolopele válasza:



Ezt te sem mondod komolyan! Nem vagy te ennyire naiv.

Hány példa volt arra hogy lemondták az Eus rendezvényeken való jelenlétet egy egy nemzeti ügy, ünnep miatt.

Nem hogy a nemzetiek számára eggyik legbecsesebb megemlékezés miatt. Tart az MSZP s események replikálódásától, és felesleges ezt ragozni.

2011. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
crem0001 te egész nap a gyk-n trollkodsz orbán ellen? menj már aludni!
2011. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom, de nagyon furcsállom. Akkor ez most azt jelenti, hogy a FIDESZ egyenlő Orbán Viktorral? Mert hát ja, a szóvivő úr szerint a nép elvárása, hogy a miniszterelnök úr most inkább Brüsszelben álljon ki a magyarokért. Na de hát nincs más a FIDESZ-ben, aki ki tudna állni, és pofázna az áhítatos tömeg előtt? Ott van dajcstomi, Tarlós, Kósa, Navracsics. Ők miért nem jók?
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen én sajnálom és józanodok ki a Fideszből. Legnagyobb nemzeti ünnepünk helyett elmegy Orbán segget nyalni az EU-nak, döbbenetes. Mikor azt mondta, hogy mit nekünk az EU és nem fog nekünk diktálni, akkor még gerincesnek tartottam és fa@a gyereknek. Nekem ez olybá tűnik, mint amikor Apám meséli, hogy a Kádár érában, Jani - bát kirendelték Moszkvába fejmosásra.

Én vagyok a hülye, mert Orbán megmondta fekete-fehéren, hogy ne azt higgyük el amit mond, hanem amit csinál. Remélem Fideszes haverjaim leírjuk Viktort, illetve leírja saját magát.

2011. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!