Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mit intézett hét végén...

Orbán mit intézett hét végén az Eu-ban az ünneplés helyett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsik vagyunk mi egy ország megmentéséhez, ez inkább egy kötelező pofavizit volt. Mint amikor a péntek esti pókerparti helyett dolgoznod kell.
2011. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Szétkúrt néhány luxuskurv@t, elkártyázott pár MOL részvényt, jól beb@szott aztán ennyi.
2011. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Befizette az esedékes törlesztőrészletet.
2011. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami qrva halaszthatatlan EU összeröffenés volt, amin nem született döntés, de neki ott kellett lenni a nemzeti ünnep helyett!
2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

nem jöttök rá?szerveződött 1-2 megmozdulás..féltek h az lett volna mint 5 éve...és most ki védené meg őket?azok a rendőrök akiktől most veszik el a pénzt? :D :D


mindenki külföldön volt csak SP nem ő a köztévében nyilatkozott....de érdekes nem volt nagy gyűlés sem....vagy csak nekem fura????????????

2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Brüsszelig menekült, félt tőle, hogy komoly balhé lesz, és netán veszélybe kerül a testi épsége.
2011. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már nem kell a nagy beszéd, mert már elérte amit akart. Egy dolog, hogy meg kellett Brüsszelben jelennie, de ha nem kellett volna, akkor se tartott volna beszédet, minek, már senki nem hisz a mesékben.
2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kavarta a sz*rt, amúgy meg gyanús nekem, bankéhséget szimatolok!
2011. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vmilyen paktum volt! Haza se kellett vlna engedni az összes politikust akik így meg

gyalázzák az ünnepet!

2011. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!