Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lenne, hogy Semjén...

Igaz lenne, hogy Semjén Zsolt, Paskai László bíboros törvénytelen gyermeke lenne?

Figyelt kérdés
Linket is kérnék, ha lehet. Köszönöm.
2011. okt. 31. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
azt nem tudom, de azon se csodálkoznék, ha kiderülne hogy az egész politikusi garnitúra a Sátán törvénytelen gyereke :(
2011. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 doboszoli ***** válasza:
Igaz! És Bűnbánó Magdolna az anyja.D)
2011. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DrGempa ***** válasza:
Semjén Zsolt nem a Jézus reinkarnációja?
2011. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már én is, de jellemzően reformátusoktól... Nem valószínű, tekintettel arra, hogy Paskai zsidó származású, míg Semjén Zsolton semmi ilyesmi nem látszik. Az életrajzukban sincs semmiféle földrajzi területi átfedés.


[link]


[link]

2013. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemtöhötöm válasza:
60%
Édesapám barátja helyi vezető a kereszténydemokrata pártban. Nem református, görögkatolikus, és ő is ezt mondta, mint tényt. A pártban ez elterjedt "információ" - persze ettől még nem tudom igaz-e.
2020. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló vonások tagadhatatlanok.Ilyen kérdést csak genetikai teszttel lehetne megválaszolni.

Érdekes részlet viszont amikor az apja(legalább is papír ha minden igaz) olyan 2007 környékén elhunyt akkor SZs szignifikáns túlsúlyt felszedett magára, szóval a halála biztos rosszul érintette őt.

2021. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!